Pažeidžiamumų valdymo įranga

Kas gi tas pažeidžiamumų valdymas?

Pažeidžiamumų valdymo (angl. Vulnerability management) sprendimai yra skirti aptikti IT infrastruktūros komponentų, web aplikacijų bei nesaugiai sukonfigūruotos (pvz., ne pagal gamintojo pateiktas rekomendacijas arba su paliktais atvirais prievadais) techninės ir programinės įrangos pažeidžiamumus.

Priklausomai nuo pasirinkto sprendimo, pažeidžiamumai gali būti aptinkami paleidus jų skanavimo sprendimą tam tikriems IT infrastruktūros komponentams pasirinktu laiko momentu ar dažniu arba automatizuotai, kai pats sprendimas atlieka proaktyvią pažeidžiamumų paiešką jau nustatytiems IT infrastruktūros komponentams.

Nauda organizacijai:

  • Laiku aptinkami IT infrastruktūros komponentų pažeidžiamumai sumažina įsilaužimo bei duomenų praradimo riziką;
  • Išryškėja spragos, susijusios su programavimo klaidomis ar konfigūracijos problemomis;
  • Su proaktyviu sprendimu jūsų organizacija gauna naujausią informaciją skanavimo momentu apie tai kur ir kaip pažeidžiama jūsų IT infrastruktūra;
  • Atlikus pažeidžiamumų skanavimą yra pateikiamos ataskaitos su pažeidžiamumų šalinimo rekomendacijomis, kurios leidžia imtis konkrečių žingsnių sustiprinti kibernetinį atsparumą.

 

NRD Cyber Security specialistai dirba su keletu pažeidžiamumų valdymo sprendimų gamintojų, tad gali patarti koks variantas geriausiai tiktų jūsų IT infrastruktūrai.

Icon
Augustinas Daukšas
Kibernetinio saugumo konsultantas | CEH, CISA, CISM

Daugiau informacijos suteiks
Augustinas Daukšas
El. paštas: ad@nrdcs.lt
Tel.: + 370 613 95474

Susisiekite