CyberSet

CyberSet

CyberSet yra kibernetinio saugumo komandų (angl. CSIRT arba SOC) paslaugų automatizavimo įrankių rinkinys. Jis veikia kaip technologijų ir veiklos procedūrų komplektas, suteikiantis CSIRT ir SOC tipines paslaugų teikimo galimybes, pvz., kibernetinių grėsmių stebėjimą ir incidentų valdymą. Įrankių rinkinys leidžia kibernetinio saugumo komandoms įgyti paslaugų teikimo pajėgumų daug greičiau ir struktūriškiau, nei jas plėtojant natūraliai.

Šiame video filmuke trumpai apžvelgiame, kas yra CyberSet ir kaip šis įrankių rinkinys gali padėti CSIRT ir SOC lengviau ir greičiau pradėti teikti paslaugas.
CyberSet produkto santrauka
Atsakysime į visus jūsų klausimus demonstracijos metu

Pasiskirkite tiesioginės demonstracijos datą ir laiką.

CyberSet suteikia CSIRT arba SOC komandoms galimybę teikti šias paslaugų sritis:

savybė
Informacijos saugumo įvykių valdymas
savybė
Informacijos saugumo incidentų valdymas
savybė
Pažeidžiamumų valdymas
savybė
Centralizuotas matomumas
savybė
Dalinimasis žiniomis

Pagrindiniai rinkinio privalumai:

decoration

Efektyvumas

Naudojami iš anksto sukurti bei patikrinti metodai, procedūros, schemos ir planai. Su CyberSet paslaugas kibernetinio saugumo komandos gali pradėti teikti jau po 6 mėnesių, o ne 2 metų.

decoration

Optimizuotos išlaidos

CyberSet sukurtas naudojant atvirąjį kodą, todėl yra ekonomiškesnis. Išlaidos, susijusios su sprendimu, yra optimizuotos, nes tiek pradinė investicija, tiek vėliau patiriamos sąnaudos yra nedidelės dėl mažesnių licencijų mokesčių ir trumpo laiko, reikalingo pradėti naudoti produktą.

decoration

Dėmesys į pagrindines užduotis

Kibernetinio saugumo komanda gali sutelkti dėmesį į incidentų valdymo ir reagavimo pastangas, o ne į technologijų ir įrankių inžineriją bei diegimą.

decoration

Žinios ir patirtis

Įrankių rinkinys yra sukurtas ir yra diegiamas patyrusių srities ekspertų, kurie įgyvendina CSIRT ir SOC projektus visame pasaulyje įvairios apimties, dydžio ir sudėtingumo organizacijoms.

decoration

Didesnė branda

Šis priemonių rinkinys atitinka SIM3 grįsto sertifikavimo ir FIRST.org narystės reikalavimus.

decoration

Įgytos žinios

CyberSet apima gebėjimų stiprinimo elementus: veiklos žinių perdavimą ir pagalbą po įgyvendinimo.

Šiame video filmuke pavaizduota CyberSet demonstracinė sesija.

CyberSet komponentai:

Įrankiai

Constituent Information System, MISP, RTIR, OpenCTI, WordPress, IntelMQ, T-POT, Taranis, Elastic, Shuffle.

Technologijos

Cyber Threat Intelligence (CTI) processing platform, CTI dashboard, CTI dissemination platform, Constituent information system, Ticketing system, Sandbox platform.

Paslaugų teikimo plano projektas ir dokumentacija
Procesų ir procedūrų nustatymas
Interneto portalas

Kodėl verta rinktis CyberSet?

Kurdamos CSIRT arba SOC, organizacijos susiduria su alternatyvomis, kaip įgyti paslaugų teikimo pajėgumų. Štai kaip CyberSet galima palyginti su alternatyva „pasidaryk pats“ – šiuo atveju organizacija nusprendžia viską kurti ir organizuoti organiškai, pasirūpindama technologijomis ir veiklos procedūromis. Tačiau už tai atsakingai komandai reikia turėti daug patirties ir žinių apie technologijas, procesus, taip pat vaidmenis ir atsakomybę, kad jie veiktų darniai, o štai su CyberSet jūs visa tai gaunate.

 

Icon
Paulius Daukšas
Kibernetinio saugumo konsultantas

Daugiau informacijos suteiks:
Paulius Daukšas
El. p.: pd@nrdcs.lt
Tel.: +370 680 18058

Susisiekite