Apie mus

NRD Cyber Security yra kibernetinio saugumo konsultacijų, paslaugų ir technologijų įmonė.

Kuriame saugią skaitmeninę aplinką šalims, vyriausybėms ir organizacijoms, todėl įvairaus masto projektus vykdome Lietuvoje ir kitur pasaulyje.

Mūsų specialistai turi sukaupę didelę patirtį konsultavimo, auditavimo, technologijų bei saugumo operacijų centrų srityse, yra aktyvūs tarptautinių kibernetinio saugumo organizacijų nariai bei prisideda prie tarptautinių gerųjų praktikų vystymo. Esame sukūrę kibernetinio atsparumo stiprinimo įrankius, kurie yra naudojami kritinės infrastruktūros apsaugai Lietuvoje ir kitur pasaulyje. „NRD Cyber Security“ yra valdoma „Nasdaq“ Vilnius listinguojamos investicijų į IT verslus bendrovės „INVL Technology“.

Icon

Įmonės sertifikatai

decoration

ISO/IEC 27001

decoration

ISO 9001

decoration

ISO 14001

Mūsų projektų geografija

Mokslinių Tyrimų ir Eksperimentinės Plėtros (MTEP) projektai

Mūsų specialistai, bendradarbiaudami su tarptautinėmis organizacijomis bei mokslininkų bendruomenėmis Lietuvoje ir užsienyje, aktyviai prisideda prie MTEP projektų kibernetinio saugumo srityje. Šiuo metu aktyviai vystome ir/arba parduodame šiuos kibernetinio saugumo produktus:

Icon

Natrix tai – sensorių sistema, skirta nacionalinio arba konkretaus sektoriaus kibernetinių grėsmių stebėjimui, identifikavimui ir analizei. Šis produktas jau yra išvystytas ir sėkmingai įdiegtas bei veikiantis Egipto bei Bangladešo centriniuose bankuose bei Kipro nacionalinėje kibernetinio saugumo incidentų reagavimo komandoje.  

Natrix unikalus tuo, kad grėsmių stebėseną atlieka centralizuotai – taip užtikrinama efektyvesnė ir greitesnė reakcija į kibernetinius incidentus. Taip pat palengvėja centrinės organizacijos analitikų darbas, nes galima matyti susistemintus duomenis bei įvairių kibernetinio saugumo įvykių koreliacijas. 

Organizacija šiuo metu darbuojasi prie antrosios šio produkto versijos, kuri bus pritaikyta ne sektoriams, bet didelėms organizacijoms privačiame ir viešajame sektoriuose. 

Daugiau apie Natrix galite sužinoti čia.

NRD Cyber Security projektą „UAB NRD CS investicijos į MTEP“ (projekto Nr. J05-LVPA-K-04-0026) įgyvendina pagal 2014-2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 1 prioriteto „Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas“ įgyvendinimo priemonę Nr. J05-LVPA-K „Intelektas. Bendri mokslo – verslo projektai“, kuris yra finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo.

Icon

CyberSet tai – technologijų ir veikiančių procedūrų rinkinys, kuris leidžia integruoti ir automatizuoti tipines Saugumo Operacijų Centro (SOC) funkcijas jas tvarkantiems saugos paslaugų tiekėjams (angl. Managed Security Service Provider, MSSP). Prie šio produkto įmonė darbuojasi jau kelerius metus ir, atliekant mokslinę tiriamąją veiklą, yra sukurtas CyberSet produkto prototipas.

Pagrindinė produkto paskirtis – padėti IT įmonėms per trumpą laiką pradėti teikti MSSP paslaugas, suteikiant visą technologinių ir procesinių instrumentų rinkinį už prieinamą kainą ir taip sprendžiant kibernetinio saugumo paslaugų teikėjų trūkumo problemą. Kuriamas produktas iš esmės sumažins įėjimo į MSSP rinką barjerą bei suteiks technologinį programinės įrangos, metodų, procedūrų ir informacijos rinkinį, kuris leis labai greitai (per maždaug 60 dienų) pradėti  MSSP veiklą ir kelis kartus pigiau nei dabar yra įmanoma su rinkoje esančiais sprendimais.

NRD Cyber Security įgyvendina projektą „UAB NRD CS investicijos į CyberSet sukūrimo MTEP“, Nr. 01.2.1-LVPA-K-856-01-0081, finansuojamą iš Europos regioninės plėtros fondo. Projektas įgyvendinamas su partneriu – Baltijos pažangių technologijų institutu.

Mūsų specialistai prisidėjo prie šių kibernetinio saugumo pagrindų kūrimo

ENISA CSIRT brandos modelis
ENISA CSIRT brandos modelis

Atnaujinta CSIRT brandos vertinimo metodika, kurią sukūrė Europos Sąjungos kibernetinio saugumo agentūros ENISA.

Kaip sukurti CSIRT arba SOC?
Kaip sukurti CSIRT arba SOC?

Europos Sąjungos kibernetinio saugumo agentūros ENISA sukurtas gidas.

Kibernetinio saugumo pagrindai
Kibernetinio saugumo pagrindai

Kibernetinio saugumo pagrindai, kuriuos parengė ISACA nariai.

COBIT 5 ir COBIT 4.1 leidiniai
COBIT 5 ir COBIT 4.1 leidiniai

Lietuviški COBIT 5 ir COBIT 4.1 leidiniai, dedikuoti organizacijų IT valdymo metodikoms.

Kibernetinis saugumas ir verslas
Kibernetinis saugumas ir verslas

LR Krašto apsaugos ministerijos sudarytas gidas apie tai, ką turėtų žinoti kiekvienas smulkios ar vidutinės įmonės vadovas.

FIRST.org CSIRT Services Framework v2.1
FIRST.org CSIRT Services Framework v2.1

Struktūruota ir aiški metodika, kuri padeda išsigryninti kokias paslaugas turi teikti kibernetinio saugumo ir incidentų reagavimo komanda.

Mūsų darbo principai

Visuomet vadovaujamės šiais kertiniais darbo principais:
1.
Suprantame unikalius klientų poreikius

Mes skiriame pakankamai laiko ir resursų informacijos surinkimui, analizei ir pažinčiai su mūsų klientais, jų poreikiais ir kontekstu, kuriame bus naudojamos mūsų paslaugos ar sprendimai.

2.
Siūlome jums tinkančius sprendimus

Dirbame su įvairiais technologijų gamintojais, todėl visuomet galime pasiūlyti bent keletą alternatyvių sprendimų, taip pat ir atviro kodo bei specialiai pritaikytų, kurie atitiktų Jūsų specifinius poreikius.

3.
Prisidedame prie organizacijų tvarumo

Mes nenorime parduoti Jums dar vienos brangios “dėžės“, kuria niekas nesinaudoja, nes nežino kaip. Mes perduodame žinias, apmokome Jūsų komandą ir konsultuojame Jus net ir po projekto tam, kad įdiegtas sprendimas kurtų tikrą, ilgalaikę vertę Jūsų organizacijai.

4.
Vadovaujamės moksliniais tyrimais

Mes prisidedame prie tarptautinių kibernetinės saugos mokslinių tyrimų, investuojame į nuosavus mokslinius tyrimus ir technologinės plėtros projektus bei panaudojame šias žinias visuose savo projektuose. Taikome tarptautines metodikas ir standartus.

5.
Esame ten, kur yra mūsų klientai

Vykdydami projektus visame pasaulyje, mes bendradarbiaujame su vietiniais partneriais ir pasikliaujame specialiomis mobiliomis projektų komandomis, kurioms vadovauja projektų vadovai, patyrę dirbant daugiakultūrinėse aplinkose.