SWIFT vertinimas

NRD Cyber Security siūlo nepriklausomo SWIFT vertintojo paslaugas. Nuo 2020 m. liepos visi Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication’s – SWIFT naudotojai yra prašomi atlikti neprisiklausomą auditą, kuris įvertintų saugumo kontrolių būsenos atitikimą SWIFT klientų saugumo programai (angl. Customer Security Programme CSP). NRD Cyber Security tapo viena iš pripažintų tiekėjų ir atsidūrė SWIFT CSP sąraše*. Jame išvardintos visos organizacijos, galinčios padėti finansinio sektoriaus ekosistemos dalyviams užtikrinti, kad jų taikomi kibernetinės gynybos metodai yra praktiški, efektyvūs bei aktualūs šiandienai.

Kodėl NRD Cyber Security?

decoration

Patirtis atliekant įvairius atitikties vertinimus.

decoration

Kvalifikuota kibernetinio saugumo ekspertų komanda, turinti CRISC, CISM, ISO diegimo eksperto ir kitas kvalifikacijas.

decoration

Patirtis dirbant su finansinio sektoriaus organizacijomis, tokiomis kaip bankai, mokėjimo agentūros, finansinės institucijos ir pan.

Kaip mes tai darome?

Pagal informaciją, kurią gauname iš paslaugą gaunančios organizacijos, mūsų ekspertų komanda atlieka vertinimą bei identifikuoja kurios iš saugumo kontrolių arba jų statusas neatitinka SWIFT standartų. Taip pat organizacija gauna išsamų raportą bei gyvą konsultaciją su patarimais, kaip sutvirtinti savo kibernetinį atsparumą bei kaip pilnai atitikti punktus, reikalingus SWIFT KYC-SA kasmetiniam atestavimui. Nepriklausomo vertinimo rezultatai pateikiami SWIFT.

*SWIFT CSP tiekėjų sąrašu nerekomenduoja, neįpareigoja, neišskiria ir kitaip neskatina SWIFT naudotojų pasirinkti konkretų tiekėją vertinimui atlikti.

Icon
Augustinas Daukšas
Kibernetinio saugumo konsultantas | CEH, CISA, CISM

Daugiau informacijos suteiks
Augustinas Daukšas
El. paštas: ad@nrdcs.lt
Tel.: + 370 613 95474

Susisiekite
Icon
Eglė Mikelaitytė
Kibernetinio saugumo konsultantė

Daugiau informacijos suteiks
Eglė Mikelaitytė
El. paštas: em@nrdcs.lt
Tel.: +370 614 76164

Susisiekite