Iššūkis

Lietuvos registrų centras valdo pagrindinius šalies skaitmeninius registrus. Didelės dalies viešojo ir privataus sektoriaus juridinių bei fizinių asmenų kasdienė veikla tiesiogiai ar netiesiogiai priklauso nuo Registrų centro duomenų ir paslaugų. Todėl registro duomenų bei paslaugų konfidencialumas, integralumas bei pasiekiamumas yra itin reikšmingi.

Lietuvos registrų centras įsigijo sistemą, kuri centralizuotai renka kompiuterinių įvykių žurnalinius duomenis ir realiu laiku pateikia saugos įspėjimų analizę.

Sprendimas

Saugos informacijos ir žurnalinių įvykių valdymo sistemos IBM Security QRadar pateikimas, įdiegimas ir konfigūracija. Sukonfigūruota Sistema renka įvykius iš fizinių bei virtualių serverių, tinklo įrangos ir aplikacijų.

Suteiktos paslaugos

  • Saugos informacijos ir įvykių stebėjimo sistemos (SIEM) diegimas centralizuotam žurnalinių įvykių surinkimui iš infrastruktūros komponenčių;
  • SIEM sistemos ataskaitų teikimo reikalavimų aprašymas;
  • SIEM sistemos konfigūracija pagal ataskaitų teikimo reikalavimus.
Šioje svetainėje siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę naudojami slapukai (angl. cookies). Kai kurie iš naudojamų slapukų yra būtini, o kiti padeda mums gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama ir patobulinti jūsų lankymosi patirtį. Jei sutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Sutinku". Jeigu nesutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Slapukų nustatymai" ir pasirinkite, kuriuos slapukus sutinkate naudoti.Daugiau apie slapukų naudojimą galite susipažinti Slapukų politikoje.    Sutinku    Slapukų nustatymai
©