Iššūkis

Butano Karalystės vyriausybė kuria IRT ir žiniomis paremtą visuomenę, kuri nuolat mokosi ir, įkvėpta bendrosios nacionalinės laimės filosofijos, sėkmingai įgyvendina plėtros politikos tikslus. Informacinių technologijų ir telekomunikacijų departamentas prie Informacijos ir komunikacijos ministerijos vykdo įvairias iniciatyvas, skirtas tokios visuomenės sukūrimui Butane. Diegiama kritinė IRT infrastruktūra, siekiama pagerinti jos prieinamumą, plėtoti ir skatinti taikomosios programinės įrangos naudojimą. Departamentas siekia užtikrinti šalies ekonomikos vystymąsi transformuojant Butaną į IRT ir žiniomis paremtą ekonomikos centrą.

Kibernetinė sauga bei nacionalinio BtCIRT įsteigimas yra būtini Butano skaitmeninės ekonomikos brandos ir stabilumo užtikrinimui.

Sprendimas

Efektyviai veikiančios nacionalinės kibernetinio saugumo incidentų tyrimo tarnybos BtCIRT sukūrimas Informacinių technologijų ir telekomunikacijų departamente prie Informacijos ir komunikacijos ministerijos - informacijos srautų koordinavimui, kibernetinių grėsmių valdymui, reagavimui į atakas bei kibernetinės saugos stiprinimui šalyje. BtCIRT veikia kaip patikimas centrinis kibernetinės saugos koordinatorius, kurio paskirtis – identifikuoti, apginti, reaguoti ir suvaldyti kibernetines grėsmes.

Naujienose

Šioje svetainėje siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę naudojami slapukai (angl. cookies). Kai kurie iš naudojamų slapukų yra būtini, o kiti padeda mums gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama ir patobulinti jūsų lankymosi patirtį. Jei sutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Sutinku". Jeigu nesutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Slapukų nustatymai" ir pasirinkite, kuriuos slapukus sutinkate naudoti.Daugiau apie slapukų naudojimą galite susipažinti Slapukų politikoje.    Sutinku    Slapukų nustatymai
©