Sprendimas

Technologijos ir procesai neveiks, jei nebus įgūdžių. Todėl įgūdžius ir įpročius ugdantys mokymai yra būtini. NRD CS ekspertai nuolat organizuoja įvairius atvirus bei specializuotus kibernetinio saugumo, analitikos, atvirųjų šaltinių žvalgybos ir skaitmeninių kriminalistinių tyrimų mokymus.

Po kiekvienų mokymų prašome dalyvių pasidalinti įspūdžiais, kad galėtume įsivertinti, kaip mums sekėsi ir suprasti, kaip paruošti dar geriau jūsų poreikius atitinkančią programą. Dažniausiai dalyvių anketos yra anoniminės, siekiant sulaukti kuo nuoširdesnių atsiliepimų.  

Dalyvių atsiliepimai: i2 mokymai žvalgybos ir teisėsaugos analitikams  

 • "Išsamūs, naudingi mokymai. Medžiaga išdėstyta aiškiai, suprantamai, su pavyzdžiais."
 • "Teko dalyvauti keliuose mokymuose i2 tema, tačiau šie vieninteliai buvo iš tikrųjų įdomūs ir naudingi."
 • "Puikūs mokymai tiek pagal temas, tiek pagal jų dėstymą, pavyzdžių ir praktinių užduočių pateikimą."
 • "Mokymai padėjo padidinti i2 programos išnaudojimą keliais kartais. Anksčiau i2 naudojau atvaizdavimui, dabar pamačiau neribotas informacijos analizės ir sisteminimo galimybes."

Dalyvių atsiliepimai: atvirųjų šaltinių žvalgybos (OSINT) mokymai teisėsaugos, žvalgybos organizacijų atstovams bei verslui  

 • "Šis kursas turėtų būti privaloma tvarka įtrauktas į visų teisėsaugos ir žvalgybos institucijų personalo mokymo programas".
 • "Labai suprantamai, struktūruotai pateikta informacija, leidžianti lengvai įsisavinti dėstomas temas. Labai naudinga, tikslingai parinkti aktualiausi šaltiniai. Manau galima šią informaciją pritaikyti tiek profesinėje, tiek asmeninėje veikloje (pvz. apsaugoti asmeninius duomenis). Taip pat puikus dėstytojas, srities profesionalas, atsakantis į visus užduotus klausimus su puikiai suprantamais pavyzdžiais. Labai rekomenduočiau."
 • "Labai naudingi mokymai, koncentruotai gaunant daugybę žinių apie informacijos internete rinkimą ir analizę, kas gali padėti priimti sprendimus organizacijos veikloje įvairiausiose srityse. Susirinkti tiek naudingų žinių patiems per trumpą laiką būtų neįmanoma."
 • "Labai geri, intensyvūs ir naudingi kursai. Panaudojimo sritys: marketingas, personalas, tiekėjai, rangovai. Reikalingi įvairių rizikų vertinimui, prevencijai bei tyrimui."

Dalyvių atsiliepimai: Žvalgybos analitikos mokymai valstybinės įstaigos darbuotojams

 • "Smagu rasti specifinius mokymus. Informacija aiški, tiksli ir naudinga. Dažniausiu vadovaujuosi principu, jeigu bent vieną naują dalyką išsineši iš mokymų – jie naudingi. Iš šių mokymų tikrai išsinešiu ne vieną naują mintį bei idėją, tad aukščiausias įvertimas Jums."
 • "Džiugu dirbti su žmonėmis, kurie yra savo srities profesionalai ir praktikai."
 • "Mokymai išsamūs ir intensyvūs. Mokymų metu įgytą informaciją lengva pritaikyti praktikoje ir padidinti darbo našumą bei efektyvumą."
 • "Mokymai buvo labai įtraukiantys. Pateikta informacija skatina siekti dar daugiau sužinoti apie išdėstytas temas, o teorines žinias pritaikyti praktikoje."
Šioje svetainėje siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę naudojami slapukai (angl. cookies). Kai kurie iš naudojamų slapukų yra būtini, o kiti padeda mums gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama ir patobulinti jūsų lankymosi patirtį. Jei sutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Sutinku". Jeigu nesutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Slapukų nustatymai" ir pasirinkite, kuriuos slapukus sutinkate naudoti.Daugiau apie slapukų naudojimą galite susipažinti Slapukų politikoje.    Sutinku    Slapukų nustatymai
©