Iššūkis

Nepaisant to, kad viešojoje erdvėje nuolat pasirodo pranešimai apie stambias duomenų vagystes, signalizuojantys apie augantį kibernetinio saugumo profesionalų bei paslaugų tiekėjų poreikį, dauguma organizacijų vis dar pasikliauja vienkartiniais, neautomatizuotais procesais. Dažni pasiteisinimai: „mano organizacija/verslas nėra taikinys“, „programišiai pernelyg efektyvūs, kad būtų galima juos sustabdyti“, „kas nors kitas (pvz., nacionalinis elektroninių ryšių tinklų ir informacijos saugumo incidentų tyrimo padalinys) turėtų tuo pasirūpinti“, „kibernetinė sauga yra per brangi“, etc.

Informacijos saugos įgaliotiniai nėra tikri, ką daryti, vadovybė dažnai nesuvokia kibernetinio saugumo įtakos verslo procesams, ir todėl rizikuoja organizacijos duomenimis, turtu ir reputacija.

Sprendimas

Siekdami padėti organizacijoms bei stiprinti kibernetinio saugumo įgūdžius ir spręsti šias problemas, NRD įmonės kartu su NRD CS organizuoja kasmetines kibernetinio saugumo konferencijas Lietuvoje bei R. Afrikoje.

Konferencijos kasmet pritraukia viešojo sektoriaus, IRT industrijos, akademijos atstovus, neabejingus siekiui kurti saugesnę skaitmeninę aplinką šalis, vyriausybėms, verslams ir gyventojams.

Daugiau apie konferencijas Lietuvoje bei R. Afrikoje rasite skiltyje renginiai.

Šioje svetainėje siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę naudojami slapukai (angl. cookies). Kai kurie iš naudojamų slapukų yra būtini, o kiti padeda mums gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama ir patobulinti jūsų lankymosi patirtį. Jei sutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Sutinku". Jeigu nesutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Slapukų nustatymai" ir pasirinkite, kuriuos slapukus sutinkate naudoti.Daugiau apie slapukų naudojimą galite susipažinti Slapukų politikoje.    Sutinku    Slapukų nustatymai
©