Iššūkis

Šiais laikais ypatingos svarbos paslaugas visuomenei teikia ne tik viešojo sektoriaus organizacijos, bet ir privačios įmonės. Visuomenė tampa vis labiau priklausoma nuo privačių įmonių, o pastarosios – nuo informacinių sistemų, kurių patikimumo svarba smarkiai išauga.

Sprendimas

Atlikta išsami organizacijos kompiuterinio tinklo saugos patikra siekiant padėti organizacijai nustatyti ir suprasti savo silpnąsias vietas bei jas tinkamai pašalinti. Buvo tikrinami žmonės, technologijos ir procesai, pateiktos ir pristatytos detalios ataskaitos ir bendra vertinimo ataskaita vadovybei.

Šioje svetainėje siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę naudojami slapukai (angl. cookies). Kai kurie iš naudojamų slapukų yra būtini, o kiti padeda mums gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama ir patobulinti jūsų lankymosi patirtį. Jei sutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Sutinku". Jeigu nesutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Slapukų nustatymai" ir pasirinkite, kuriuos slapukus sutinkate naudoti.Daugiau apie slapukų naudojimą galite susipažinti Slapukų politikoje.    Sutinku    Slapukų nustatymai
©