Iššūkis

Tam, kad Burundžio ekonomika augtų, šaliai būtina užtikrinti prieigą prie pasaulinius standartus atitinkančių finansinių paslaugų – modernių, novatoriškų, integruotų su pasauliniais finansų tinklais ir efektyvių kaštų prasme.

Centrinio banko užduotis – remti šią finansų sektoriaus transformaciją bei užtikrinti finansų rinkos stabilumą ir tvarumą. Šiuos tikslus galima pasiekti taikant ilgalaikę, gerai apgalvotą priežiūros politiką bei išnaudojant informacinių ir ryšio technologijų potencialą.

Kadangi Burundžio centrinio banko esminės funkcijos yra paremtos informacinėmis ir ryšio technologijomis, organizacija aktyviai modernizuoja savo IRT infrastruktūrą ir pagrindines sistemas. Vadovybė supranta, kad sudėtingos banko IT sistemos ir infrastruktūra turi remti banko tikslus ir strategijas, kad IT nuolat skatintų inovacijas, o ne tiesiog didintų operacijų kaštus.

Sprendimas

Įdiegta COBIT 5 metodika, pripažįstama centrinių bankų ir kitų organizacijų visame pasaulyje, padės Burundžio Centriniam bankui efektyviau naudoti technologijas ir padidinti savo operacijų efektyvumą, pagerinti paslaugas, teikiamas kitoms finansinėms organizacijos bei teikti naudą visai šalies ekonomikai. Be to, griežta reguliavimo atitiktis ir IRT rizikos valdymas centriniame banke yra būtini kuriant pasitikėjimą Burundžio finansiniu sektoriumi, pritraukiant išorines investicijas bei užtikrinant ekonomikos augimą.

NRD CS ir NRD įmonių ekspertai prisidėjo prie COBIT 5 metodikos sukūrimo.

Suteiktos paslaugos

  • Peržiūrėtas IRT paslaugų teikimas, taip pat valdymo ir vadovavimo struktūra ir procesai;
  • Sukurta ir įdiegta IRT valdymo organizacijoje metodika, apimanti procesus ir struktūras;
  • Atliktas dabartinių gebėjimų lygio vertinimas remiantis ISO/IEC 15504
  • Sukurtas strateginis planas Gebėjimų 4 lygiui pasiekti;
  • Pravesti mokymai Burundžio centrinio banko darbuotojams.
Šioje svetainėje siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę naudojami slapukai (angl. cookies). Kai kurie iš naudojamų slapukų yra būtini, o kiti padeda mums gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama ir patobulinti jūsų lankymosi patirtį. Jei sutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Sutinku". Jeigu nesutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Slapukų nustatymai" ir pasirinkite, kuriuos slapukus sutinkate naudoti.Daugiau apie slapukų naudojimą galite susipažinti Slapukų politikoje.    Sutinku    Slapukų nustatymai
©