Iššūkis

BGD e-Gov CIRT (Kibernetinių Incidentų Tyrimo Tarnyba), kuri Bangladeše įkurta 2016-ais metais, yra atsakinga už tokias funkcijas kaip reagavimas į incidentus bei šalies pažeidžiamumo kibernetinėms atakoms tikrinimas. Bangladešui vis labiau siekiant tapti kuo labiau skaitmenizuota valstybe, didėja ir kibernetinių atakų, tad reikalingas geresnis kibernetinių grėsmių matomumas bei sugebėjimas atlikti itin sudėtingus tyrimus.

Sprendimas

BGD e-Gov CIRT Laboratorija įsteigta kaip įrankis tirti labai sudėtingus kibernetinių pasikėsinimų ar jau įvykusių atakų atvejus. Laboratorija – tai dar vienas elementas, kuris padeda Bangladešui kurta saugesnę elektroninę erdvę bei atlieka edukacinę role kibernetinio saugumo specialistams. Šios įstaigos dėka, dabar galima ne tik atlikti sudėtingus tyrimus vienoje vietoje, bet ir tirti incidentus organizacijose, kurios yra gerokai nutolusios geografiniu atžvilgiu.

Naujienose

Šioje svetainėje siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę naudojami slapukai (angl. cookies). Kai kurie iš naudojamų slapukų yra būtini, o kiti padeda mums gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama ir patobulinti jūsų lankymosi patirtį. Jei sutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Sutinku". Jeigu nesutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Slapukų nustatymai" ir pasirinkite, kuriuos slapukus sutinkate naudoti.Daugiau apie slapukų naudojimą galite susipažinti Slapukų politikoje.    Sutinku    Slapukų nustatymai
©