Dr. Vilius Benetis

NRD CS direktorius

Narystė profesinėse asociacijose

  • CISA, CRISC, COBIT5(f), CSX(f)
  • ISACA Lietuva valdybos pirmininkas 
  • ITU-D SG2Q3, GFCE grupė B, CIS CSC

Šalys/ regionai, kuriuose sukaupta darbo patirtis

Bangladešas, Butanas, Lietuva, Latvija, Estija, Baltarusija, Islandija, Izraelis, Danija, JK,  Tanzanija, Uganda, Kenija, Kinija, Moldova, Kipras, Suomija, Švedija, Egiptas ir Indija.

Ekspertinės sritys

  • Kibernetinė sauga
  • IRT valdymas ir auditas
  • SOC/CSIRT kūrimas
  • Viešojo sektoriaus konsultavimas informacijos saugumo temomis
  • IT infrastruktūros architektūra

Dr. Vilius Benetis specializuojasi reagavimo į kibernetinius incidentus gebėjimų stiprinime, viešojo sektoriaus informacijos saugos konsultacijose, e-nusikaltimų valdymo optimizavime teisėsaugos organizacijoms, IT saugumo automatizacijoje.

Dr. Vilius Benetis turi sukaupęs daugiau nei 20-ies metų patirtį IT sektoriuje valdant IT projektus, atliekant auditą ir teikiant įvairias, su IT sektoriumi susijusias, konsultacijas. Vilius taip pat yra ISACA padalinio Lietuvoje pirmininkas.

Jis yra baigęs Kauno technologijos universiteto informatikos bakalauro studijas bei turi Danijos technologijos universiteto magistro ir daktaro laipsnius tele-srautų inžinerijos srityje. Šiuo metu yra profesorius-praktikas Kauno technologijos universitete kibernetinio saugumo srityje. Vilius aktyviai dalyvauja GFCE, ITU, FIRST bei tarptautinėse konferencijose, kuriose prisideda kuriant naujas žinias kibernetinio saugumo srityje.

Straipsniai ir video

Šioje svetainėje siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę naudojami slapukai (angl. cookies). Kai kurie iš naudojamų slapukų yra būtini, o kiti padeda mums gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama ir patobulinti jūsų lankymosi patirtį. Jei sutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Sutinku". Jeigu nesutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Slapukų nustatymai" ir pasirinkite, kuriuos slapukus sutinkate naudoti.Daugiau apie slapukų naudojimą galite susipažinti Slapukų politikoje.    Sutinku    Slapukų nustatymai
©