Dr. Tadas Jakštas

Kibernetinio saugumo pajėgumų vystymo ekspertas

Narystė profesinėse asociacijose

  • NATO civilinis ekspertas
  • The European Centre of Excellence for Countering Hybrid Threats
  • European Energy Information Sharing & Analysis Centre
  • Organisation for Economic Co-operation and Development (OECD), expert group on Digital Society
  • Global Forum on Cyber Expertise (GFCE) Working Groups narys

Šalys/ regionai, kuriuose sukaupta darbo patirtis

JAV, Jungtinė Karalystė, Belgija, Lietuva, Nyderlandai, Ukraina, Sakartvelas, Turkija, Švedija, Estija ir Suomija

Ekspertinės sritys

  • Nacionalinės kibernetinio saugumo politikos ir strategijos formavimas
  • Nacionalinės kritinės informacinės infrastruktūros saugumas
  • Valstybių kibernetinio saugumo brandos vertinimo modelio taikymas
  • EU NIS Direktyvos taikymas ir vertinimas
  • Kibernetinio saugumo krizių valdymas

Dr. Tadas Jakštas yra kibernetinio saugumo pajėgumų vystymo ekspertas, sukaupęs plačią patirtį dirbdamas su tarptautiniais saugumo ir gynybos projektais NATO ir Europos Sąjungos institucijose.

Prieš prisijungdamas prie NRD Cyber Security komandos, Tadas dirbo NATO Energetinio Saugumo ir Kompetencijos Centre, kur buvo atsakingas už projektų, susijusių su kritinės infrastruktūros apsauga, krizių valdymu, industrinių sistemų kibernetiniu saugumu, įgyvendinimu. Anksčiau, dirbdamas  NATO Jungtinėje Vadavietėje Transformacijai, JAV, buvo atsakingas už tarptautinių gynybos pajėgumų vystymo projektų koordinavimą. Tadas turi patirties dirbant su Europos Sąjungos kibernetinio ir energetinio saugumo projektais.

Šiuo metu Tadas konsultuoja viešojo ir privataus sektoriaus organizacijas kibernetinės saugos strategijų ir politikos, teisės aktų klausimais. Jis taip pat dirba su gerųjų praktikų taikymu, kritinės informacinės infrastruktūros apsauga ir IT valdymu bei informacijos saugumu. Be to, Tadas aktyviai prisideda prie NATO atsparumo konvencinėms ir nekonvencinėms grėsmėms didinimo dirbdamas NATO civiliniu ekspertu. Tadas reguliariai skaito pranešimus ir paskaitas Baltijos Gynybos Koledže, Švedijos Gynybos Universitete ir NATO mokykloje Oberammergau.

Šioje svetainėje siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę naudojami slapukai (angl. cookies). Kai kurie iš naudojamų slapukų yra būtini, o kiti padeda mums gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama ir patobulinti jūsų lankymosi patirtį. Jei sutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Sutinku". Jeigu nesutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Slapukų nustatymai" ir pasirinkite, kuriuos slapukus sutinkate naudoti.Daugiau apie slapukų naudojimą galite susipažinti Slapukų politikoje.    Sutinku    Slapukų nustatymai
©