Informacijos analizė: nuo problemos identifikavimo iki sprendimo priėmimo

Apie mokymus

Tai mokymai, kurių metu teorija derinama su praktika. Dalyviai supažindinami su analizės pagrindais, svarbiausiomis efektyvaus analitiko savybėmis ir įgūdžiais, informacijos analizės ciklo stadijomis: problemos identifikavimu, užduoties skyrimu, duomenų rinkimu, jų apdorojimu ir vertinimu, skirtingų analizės technikų taikymu, išvadų darymu bei rezultato rengimu ir pastatymu. Dalyviai mokosi ne tik atpažinti kognityvinį šališkumą, kuris yra viena iš didžiausių kliūčių objektyvių išvadų formavimui, bet ir sužino būdus kaip jo išvengti.

Mokymų nauda

Mokymai skirti analitikams ir tyrėjamas bei visiems, kurie nori išmokti mąstyti plačiau, didinti kūrybinį ir kritinį mąstymą, taikyti skirtingus analizės metodus ir technikas, kad galėtų daryti pagrįstas išvadas, kurių pagrindu būtų priimami tinkamiausi sprendimai.

Po šių mokymų dalyviai gebės:

decoration

Suprasti ir taikyti informacijos analizės ciklą

decoration

Atpažinti kognityvinį šališkumą

decoration

Tiksliau identifikuoti problemą ir jos sprendimo būdus

decoration

Pritaikyti skirtingas analizės technikas praktikoje

decoration

Pateikti argumentuotas išvadas ir įžvalgas

decoration

Aiškiau pristatyti analizės rezultatus

Dalyvių atsiliepimai:

savybė

„Mokymai išsamūs ir intensyvūs. Mokymų metu įgytą informaciją lengva pritaikyti praktikoje ir padidinti darbo našumą bei efektyvumą.”

savybė

„Smagu rasti specifinius mokymus. Informacija aiški, tiksli ir naudinga. Dažniausiai vadovaujuosi principu, jeigu bent vieną naują dalyką išsineši iš mokymų – jie naudingi. Iš šių mokymų tikrai išsinešiu ne vieną naują mintį bei idėją, tad aukščiausias įvertimas Jums.”

savybė

„Mokymai buvo labai įtraukiantys. Pateikta informacija skatina siekti dar daugiau sužinoti apie išdėstytas temas, o teorines žinias pritaikyti praktikoje.”

Į klausimus apie mokymus atsakys:

Icon

Augustinas Daukšas

Kibernetinio saugumo konsultantas | CEH, CISA, CISM

Icon

Eglė Mikelaitytė

Kibernetinio saugumo konsultantė