Sprendimai

Apie mokymus

Praktika pagrįstas mokymų kursas, kuris dalyviams suteikia teorinių žinių ir ugdo praktinius įgūdžus, kaip valdyti kibernetinius incidentus. Kurso medžiaga paremta gerosiomis praktikomis ir realiais gyvenimiškais pavyzdžiais iš pačių dėstytojų patirties įgyvendinant projektus įvairiose pasaulio šalyse. Mokymų metu nagrinėjamos šios temos: incidentų aptikimas, informacijos surinkimas bei apdorojimas, analizė ir incidentų valdymas naudojant RTIR ar kitą įrankį. Atliekami praktiniai uždaviniai susiję su incidentų valdymo procedūrų taikymu, elektroninio pašto komunikacijų bei žurnalinių įrašų analize, taip pat tinklo srauto skaitmeniniu tyrimu.

Mokymų nauda

Mokymų kursas skirtas kibernetinių incidentų valdymo komandoms (CERT/CSIRT/SOC), personalui, dirbančiam su incidentų valdymų bei visiems, kurie nori pagilinti žinias šioje srityje.

Po šių mokymų dalyviai gebės:

  • Taikyti incidentų valdymo bendruosius principus;
  • Laikytis incidentų valdymo procedūrų naudojant RTIR įrankį;
  • Atlikti elektroninio pašto komunikacijų analizę;
  • Tirti incidentus naudojant žurnalinių įrašų (ang. logs) analizę;
  • Surasti incidento esminę priežastį;
  • Atlikti paprastą tinklo srauto skaitmeninį tyrimą.

Susisiekime <
>
Daugiau informacijos suteiks
Rūta Jašinskienė
Informacijos analizės ekspertė
Šioje svetainėje siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę naudojami slapukai (angl. cookies). Kai kurie iš naudojamų slapukų yra būtini, o kiti padeda mums gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama ir patobulinti jūsų lankymosi patirtį. Jei sutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Sutinku". Jeigu nesutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Slapukų nustatymai" ir pasirinkite, kuriuos slapukus sutinkate naudoti.Daugiau apie slapukų naudojimą galite susipažinti Slapukų politikoje.    Sutinku    Slapukų nustatymai
©