Sprendimai

Apie mokymus

Šis mokymų kursas - reagavimo į kibernetinius incidentus komandų (angl. CSIRT/CERT/CIRT) ir saugumo operacijų centrų (angl. SOC), bendrai vadinamų Kibernetinio saugumo komandų, steigimo praktikos ir teorijos derinys, suteikiantis aiškų ir realų vaizdą, kaip suburti veiksmingą komandą. Tai unikali patirtis dalyviams susipažinti su dėstytojų praktikoje išmoktomis pamokomis ir praktiškai išbandyti jų pateiktas rekomendacijas. Mokymai nėra skirti techniniam personalui, daugiau dėmesio skiriama komandos kūrimo procesui, komandos valdymui, reikalavimų komandai ir jos teikiamoms paslaugoms nustatymui bei efektyvumo įvertinimui.  

Mokymų kursas skirtas specialistams, kurie bus arba yra atsakingi už kibernetinio saugumo komandos (angl. CERT/CSIRT/SOC) kūrimą, vadovavimą ir tobulinimą privataus ar valstybinio sektoriaus organizacijose.

Mokymų nauda

Po šių mokymų dalyviai gebės:

  • Vadovauti kibernetinio saugumo komandos kūrimui;
  • Aiškiai apibrėžti kibernetinio saugumo komandos svarbą ir įtaką, paskirtį, roles ir atsakomybę organizacijoje;
  • Nustatyti ir įvertinti kibernetinio saugumo komandos teikiamas paslaugas;
  • Suprasti kibernetinio saugumo komandos naudojamas technologijas;
  • Apibrėžti reikalavimus ir terminus būtinus kibernetinio saugumo komandos kūrimui.
Susisiekime <
>
Daugiau informacijos suteiks
Rūta Jašinskienė
Informacijos analizės ekspertė
Šioje svetainėje siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę naudojami slapukai (angl. cookies). Kai kurie iš naudojamų slapukų yra būtini, o kiti padeda mums gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama ir patobulinti jūsų lankymosi patirtį. Jei sutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Sutinku". Jeigu nesutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Slapukų nustatymai" ir pasirinkite, kuriuos slapukus sutinkate naudoti.Daugiau apie slapukų naudojimą galite susipažinti Slapukų politikoje.    Sutinku    Slapukų nustatymai
©