Sigita Jurkynaitė

Organizacija NRD Cyber Security

Sigita Jurkynaitė yra IT projektų vadovė, turinti tarptautinės kibernetinio saugumo projektų valdymo, ekspertų bendruomenių koordinavimo ir mokymų patirties.

Prieš prisijungdama prie NRD Cyber Security, Sigita dirbo Europos akademinių tinklų asociacijoje GÉANT, kur vadovavo įvarios apimties tarptautiniams projektams ir komandoms, atsakingoms už akademinei bendruomenei skirtų veiklos tęstinimo programų ir planų kūrimą, saugumo parengties vertinimą, saugos produktų ir paslaugų įgyvendinimą ir krizių valdymą. Sigita taip pat koordinavo TF-CSIRT bendruomenės veiklą, vadovavo FIRST Academic SIG specialiųjų interesų grupei. Sigita organizavo TRANSITS mokymus Europoje ir Azijos šalyse, prisidėjo prie mokomosios medžiagos atnaujinimo.

Prieš pradėdama dirbti kibernetinio saugumo srityje, Sigita studijavo humanitarinius mokslus Jungtinėje Karalystėje, Kanadoje ir Nyderlanduose. Literatūros, kino ir kitų kūrybinių disciplinų žinias Sigita taiko ir kasdieninėse situacijose, nes toks darbas reikalauja ne tik žinių susijusių su kibernetiniu saugumu, tačiau ir neapseina be kūrybos.