Iššūkis

Bankinis sektorius yra patrauklus nusikaltėlių ir kitų kenkėjiškų subjektų taikinys. Kadangi bankinis sektorius priklauso nuo e-bankininkystės ir mobiliųjų mokėjimų, kibernetinių atakų, identiteto vagysčių, įsilaužimų, socialinės inžinerijos rizika tik didės.

Sprendimas

Atliktas pažeidžiamumų vertinimas ir etiško įsilaužimo testas siekiant nustatyti, ar galima pasinaudoti banko tinklo pažeidžiamumais, ir kokia būtų tikėtina žala organizacijos konfidencialumui, duomenų vientisumui ir pasiekiamumui. Pateiktos rekomendacijos spragų pašalinimui, suskirstytos pagal prioritetą.

Suteiktos paslaugos

  • Surinkta viešai prieinama informacija apie banko tinklą;
  • Atliktas etiško įsilaužimo testas siekiant nustatyti, ar žinomi pažeidžiamumai gali būti išnaudojami atakos metu ir kaip;
  • Pateikta detali tinklo pažeidžiamumo ataskaita, rizikų klasifikacija, tikėtina žala ir rekomendacijos spragų pašalinimui.
Šioje svetainėje siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę naudojami slapukai (angl. cookies). Kai kurie iš naudojamų slapukų yra būtini, o kiti padeda mums gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama ir patobulinti jūsų lankymosi patirtį. Jei sutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Sutinku". Jeigu nesutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Slapukų nustatymai" ir pasirinkite, kuriuos slapukus sutinkate naudoti.Daugiau apie slapukų naudojimą galite susipažinti Slapukų politikoje.    Sutinku    Slapukų nustatymai
©