Iššūkis

Apie EPSO-G

EPSO-G yra valstybės valdoma energijos perdavimo ir mainų įmonių grupė. EPSO-G grupės veiklos tikslas - užtikrinti nepertraukiamą, stabilų elektros energijos perdavimą aukštos įtampos tinklais ir gamtinių dujų transportavimą aukšto slėgio vamzdynais bei efektyvų šių perdavimo sistemų valdymą, priežiūrą ir plėtrą. Valdymo bendrovė UAB „EPSO-Gׅ“ yra atsakinga už skaidrų grupei priklausančių įmonių veiklos valdymą, koordinavimą ir efektyvumą siekiant socialiai atsakinga veikla didinti ilgalaikę vertę Lietuvos žmonėms, verslui ir akcininkams.

Apie projektą

Nors visa grupė turi virš 1000-io kvalifikuotų darbuotojų, valdymo bendrovė UAB „EPSO-G“ yra nedidelė, turinti ribotus žmogiškuosius resursus įmonė. Kad būtų užtikrintas priimtinas informacijos saugumo lygis, nustatytos bendrovei kylančios IT rizikos bei atitiktis informacijos saugumo standartams, bendrovė norėjo kuo patikimiau  įvertinti IT saugos kontroles, bei gauti nepriklausomų auditorių rekomendacijas.

Sprendimas

Projekto eiga

IT saugumo audito metu buvo vertinamos informacijos saugos kontrolės, kurios užtikrina EPSO-G tiekiamų paslaugų bei vykdomų funkcijų tęstinumą, prieinamumą bei turimos informacijos konfidencialumą. Taip pat buvo įvertintos rizikos, susijusios su išorės IT paslaugų tiekėjais.

Rezultatas

Po atliktų darbų buvo pristatytas bendrovėje taikomų informacijos saugos kontrolių efektyvumo įvertinimas bei organizacinių bei techninių priemonių tobulinimo planas. Šio plano įgyvendinimo priemonių įdiegimas turėtų pagerinti informacijos saugumo lygį.

Šioje svetainėje siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę naudojami slapukai (angl. cookies). Kai kurie iš naudojamų slapukų yra būtini, o kiti padeda mums gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama ir patobulinti jūsų lankymosi patirtį. Jei sutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Sutinku". Jeigu nesutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Slapukų nustatymai" ir pasirinkite, kuriuos slapukus sutinkate naudoti.Daugiau apie slapukų naudojimą galite susipažinti Slapukų politikoje.    Sutinku    Slapukų nustatymai
©