Iššūkis

Kibernetinės grėsmės pasauliniu mastu jau seniai nebeturi sienų ir nuolatos stiprėja tiek jų pobūdis, tiek padaromą žala. Kad būtų kuo atsparesnė potencialioms atakoms, Kipro vyriausybė nutarė stiprinti nacionalinius kibernetinio atsparumo pajėgumus stebint ir analizuojant kibernetinius incidentus Kipro nacionalinėje skaitmeninėje aplinkoje, taip pat veiksmingai koordinuojant įvairias suinteresuotąsias šalis, kad būtų galima kovoti su bet kokia grėsme.

Sprendimas

Siekiant veiksmingai kovoti su kibernetinėmis grėsmėmis bei nustatyti ir išspręsti jas kuo ankstesnėje stadijoje, buvo nuspręsta įsteigti Kompiuterinių saugumo incidentų reagavimo komandą (angl. CSIRT). NRD Cyber ​​Security buvo pasirinkta dėl panašių jau įgyvendintų CSIRT projektų. Po sėkmingo diegimo proceso, NRD Cyber ​​Security komanda į šią šalį buvo pakviesta dar kartą - sukurti ir pristatyti naujas procedūras komandai ir įdiegti kibernetinio jutiklio technologiją.

Šioje svetainėje siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę naudojami slapukai (angl. cookies). Kai kurie iš naudojamų slapukų yra būtini, o kiti padeda mums gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama ir patobulinti jūsų lankymosi patirtį. Jei sutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Sutinku". Jeigu nesutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Slapukų nustatymai" ir pasirinkite, kuriuos slapukus sutinkate naudoti.Daugiau apie slapukų naudojimą galite susipažinti Slapukų politikoje.    Sutinku    Slapukų nustatymai
©