Iššūkis

Bangladeše vyksta skaitmenizacijos procesas ir šalis dabar yra viena iš sparčiausiai augančių Azijos programinės įrangos gamybos, informacinėmis technologijomis pagrįstų paslaugų tiekimo ir verslo paslaugų ar gamybos perkėlimo vietų.

Tikimasi, kad Bangladešo naujoji ekonomika, paremta informacinių technologijų industrijos vystymu, pagerins socio-ekonominę situaciją ir pragyvenimo sąlygas šalyje. Todėl Vyriausybė stengiasi sudaryti sąlygas verslams ir gyventojams veikti saugioje ir netoksiškoje skaitmeninėje aplinkoje.

Suteiktos paslaugos

NRD CS konsultuoja bei techniškai padeda klientui parengti kiebrnetinės saugos politikas, reglamentus, standartus ir gaires bei įdiegti CIRT technologijas, remiantis ENISA, ISACA, Critical Security Controls ir kitomis metodikomis.

Kiti projekto siekiai apima Bangladešo vyriausybės informacijos saugumo politikos, Bangladešo informacijos saugumo klasifikacijos ir informacijos apsaugos priemonių, Telekomunikacijų ir interneto paslaugų teikėjų informacijos saugumo politikos, Elektroninių nusikaltimų teisės aktų bei nacionalinės kritinės IT infrastruktūros metodikos paruošimą ir kibernetinio saugumo žinomumo kampanijos įgyvendinimą.

Šioje svetainėje siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę naudojami slapukai (angl. cookies). Kai kurie iš naudojamų slapukų yra būtini, o kiti padeda mums gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama ir patobulinti jūsų lankymosi patirtį. Jei sutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Sutinku". Jeigu nesutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Slapukų nustatymai" ir pasirinkite, kuriuos slapukus sutinkate naudoti.Daugiau apie slapukų naudojimą galite susipažinti Slapukų politikoje.    Sutinku    Slapukų nustatymai
©