Tautvydas Jašinskas

Technologinių diegimų direktorius

Šalys/ regionai, kuriuose sukaupta darbo patirtis

Lietuva

Ekspertinės sritys

  • Kibernetinis saugumas;
  • Informacijos saugumas;
  • Technologijų įgyvendinimas organizacijose;
  • IT saugos programiniai ir techniniai sprendimai;
  • SOC veikla ir tęstinumo užtikrinimas.

Tautvydas NRD Cyber Security vadovauja technologijų įgyvendinimo skyriui, konsultuoja technologijų įgyvendinimo ir pritaikymo infrastruktūrai bei informacijos saugumo ir incidentų sprendimo klausimais.

Prieš prisijungdamas prie NRD Cyber Security komandos, Tautvydas Jašinskas dirbo teisėsaugos institucijų komandose, įgyvendinančiose Lietuvos nacionalinio saugumo projektus, kurių tikslas – ginti visuomenės ir valstybės saugumą nuo išorinių ir vidinių grėsmių. Pastaraisiais metais Tautvydas ėjo kibernetinio saugumo eksperto ir Informacijos saugos įgaliotinio pareigas AB „Lietuvos geležinkeliai“, bendrovėje jis buvo atsakingas už ypatingos svarbos informacinės infrastruktūros saugą.

Tautvydas yra baigęs Antano Gustaičio aviacijos institutą, turi aeronautikos magistro laipsnį. Dešimt metų gilinasi į ryšių perdavimo, duomenų analitikos, IT, OT sistemų, automatizacijos ir jos valdymo, žvalgybos ir informacijos rinkimo teoriją ir praktiką. Laisvalaikiu aktyviai dalyvauja kraujo donorystės veikloje.