Kazimieras Sadauskas

Atvirųjų šaltinių žvalgybos ekspertas

Narystė profesinėse asociacijose

Krašto apsaugos savanorių pajėgos

Šalys/ regionai, kuriuose sukaupta darbo patirtis

Lietuva, Kazakstanas, Uganda

Ekspertinės sritys

  • Atvirųjų šaltinių duomenų surinkimo ir analizės metodai
  • Strateginis planavimas ir valdymas
  • Rinkodara

Kazimieras Sadauskas yra atvirųjų šaltinių žvalgybos (OSINT) ekspertas. Jis teikia konsultacijas viešojo ir privataus sektoriaus organizacijoms informacijos surinkimo, informacijos stebėjimo klausimais, taip pat vykdo atvirųjų šaltinių žvalgybos, informacijos analizės ir informacijos saugumo mokymus viešojo ir privataus sektoriaus organizacijoms.

Prieš prisijungdamas prie NRD CS komandos, Kazimieras sukaupė daug patirties dirdamas su informacijos surinkimu ir analize bei strateginiu planavimu, užimdamas rinkodaros eksperto bei aukščiausio lygio vadovo pareigas įvairiose komercinėse organizacijose. Jis dirbo konsultantu ir strategu su vietiniais ir tarptautiniais prekių ženklais, bei turi platų įvairių sektorių žinių spektrą. Jis yra įgyvendinęs projektus finansų, bankininkystės, draudimo, gynybos ir saugumo, mažmeninės prekybos, vartotojų prekių, automobilių, vyriausybiniame ir kituose sektoriuose.

Nuo 2014 Kazimieras yra Lietuvos respublikos Krašto apsaugos savanorių pajėgų atvirųjų šaltinių žvalgybos (OSINT) analitikas.