Apžvalga

NRD Cyber Security (NRD CS) yra kibernetinio saugumo konsultacijų, reagavimo į saugumo incidentus bei technologijų diegimo įmonė. Savo veikla organizacija siekia kurti saugią skaitmeninę aplinką šalims, vyriausybėms, verslams ir gyventojams, todėl įvairaus masto projektus vykdo visame pasaulyje.

NRD Cyber Security specialistai turi sukaupę didelę patirtį incidentų tyrimo ir valdymo, teisėsaugos,  analizės, auditavimo bei kitose srityse, yra aktyvūs tarptautinių kibernetinio saugumo organizacijų nariai bei prisideda prie tarptautinių gerųjų praktikų kūrimo. Įmonė nėra įsipareigojusi dirbti ir platinti konkrečių technologinių sprendimų, todėl gali klientams pasiūlyti geriausiai jų organizacijai bei infrastruktūrai tinkančius variantus. Organizacija  yra valdoma Nasdaq Vilnius listinguojamos investicijų į IT verslus bendrovės INVL Technology, kurios įmonės veikia klasterio pagrindu ir įgyvendina bendrus projektus daugiau kaip 50-yje pasaulio šalių.

R​egioninės partnerystės

NRD CS glaudžiai bendradarbiauja su kitomis "INVL Technology" valdomomis bendrovėmis bei įvairiais regioniniais partneriais. NRD CS paslaugos yra pasiekiamos per vietinius partnerius šiose šalyse:

Susisiekite su mumis el. paštu info@scdrnlt dėl detalesnės informacijos.

NRD CIRT - mūsų kibernetinės saugos incidentų tyrimo tarnyba

2014 metais įsteigta NRD CIRT yra pirmoji privati kibernetinės saugos incidentų tyrimo tarnyba Lietuvoje.  Mes padedame savo klientams apsisaugoti, aptikti, reaguoti ir sušvelninti kibernetinės saugos incidentų padarinius. NRD CIRT yra tarptautinių organizacijų FIRST bei Trusted Introducer narė, kurios misija - saugios skaitmeninės erdvės kūrimas.

NRD CIRT teikia incidentų valdymo paslaugas, kurios apima:

  • Situacijos supratimą;
  • Saugos incidentų valdymą ir tyrimą;
  • Kompiuterių tyrimą;
  • Kenkėjiško kodo analizę;
  • Aktyvius veiksmus įvykus incidentui;
  • Saugų didelės apimties duomenų laikymą ir vaizdo išlaikymo galimybes;
  • Mobiliųjų įrenginių tyrimą;
  • Ir kitas paslaugas.

Daugiau informacijos apie NRD CIRT rasite mūsų paslaugų kataloge.

Moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra

NRD CS specialistai, bendradarbiaudami su tarptautinėmis organizacijomis bei mokslininkų bendruomene Lietuvoje ir užsienyje, aktyviai vysto mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros (MTTP) projektus kibernetinio saugumo srityje:

Nuosavi produktai

Metodiniai kibernetinio saugumo leidiniai, prie kurių parengimo prisidėjo NRD CS komandos nariai:

Darbo principai

Visuomet vadovaujamės šiais kertiniais principais:

1.

Suprantame unikalius klientų poreikius

Mes skiriame pakankamai laiko ir resursų informacijos surinkimui, analizei ir pažinčiai su mūsų klientais, jų poreikiais ir kontekstu, kuriame bus naudojamos mūsų paslaugos ar sprendimai.

2.

Siūlome Jums tinkančius sprendimus

Dirbame su įvairiais technologijų gamintojais, todėl visuomet galime pasiūlyti bent keletą alternatyvių sprendimų, taip pat ir atviro kodo bei specialiai pritaikytų, kurie atitiktų Jūsų specifinius poreikius.

3.

Prisidedame prie organizacijų tvarumo

Mes nenorime parduoti Jums dar vienos brangios “dėžės“, kuria niekas nesinaudoja, nes nežino kaip. Mes perduodame žinias, apmokome Jūsų komandą ir konsultuojame Jus net ir po projekto tam, kad įdiegtas sprendimas kurtų tikrą, ilgalaikę vertę Jūsų organizacijai.

4.

Vadovaujamės moksliniais tyrimais

Mes prisidedame prie tarptautinių kibernetinės saugos mokslinių tyrimų, investuojame į nuosavus mokslinius tyrimus ir technologinės plėtros projektus bei panaudojame šias žinias visuose savo projektuose. Taikome tarptautines metodikas ir standartus.

5.

Esame ten, kur yra mūsų klientai

Vykdydami projektus visame pasaulyje, mes bendradarbiaujame su vietiniais partneriais ir pasikliaujame specialiomis mobiliomis projektų komandomis, kurioms vadovauja projektų vadovai, patyrę dirbant daugiakultūrinėse aplinkose.

Šioje svetainėje siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę naudojami slapukai (angl. cookies). Kai kurie iš naudojamų slapukų yra būtini, o kiti padeda mums gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama ir patobulinti jūsų lankymosi patirtį. Jei sutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Sutinku". Jeigu nesutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Slapukų nustatymai" ir pasirinkite, kuriuos slapukus sutinkate naudoti.Daugiau apie slapukų naudojimą galite susipažinti Slapukų politikoje.    Sutinku    Slapukų nustatymai
©