Apžvalga

Data 2021 Gegužės 27 d.

Vieta Virtuali erdvė (Zoom Webinar)

NRD Cyber Security kviečia į virtualią konferenciją: „Kibernetinių incidentų valdymas: technologijos ir žmogus“.

El. konferencijos metu išgirsite aktualių, praktinių pranešimų apie tai, kaip atrodo kibernetinių incidentų valdymas iš koordinacijos bei komunikacijos pusių. Mūsų CyberSOC ekspertai papasakos kaip veikia saugumo operacijų centrai (SOC), kokios jų pagrindinės vertės, bei kodėl Lietuvoje organizacijos vis dažniau renkasi išorinio SOC paslaugas. O svečiuose taip pat turėsime įdomų pranešėją, kuris papasakos apie kibernetinio saugumo iššūkius Fintech industrijoje, ir kaip pavyksta juos įveikti.

Renginio programa:

Pranešėjai

 • Vilius Benetis

  Organizacija NRD Cyber Security

  Dr. Vilius Benetis yra NRD Cyber Security vadovas ir specializuojasi reagavimo į kibernetinius incidentus gebėjimų stiprinime, viešojo sektoriaus informacijos saugos konsultacijose, e-nusikaltimų valdymo optimizavime teisėsaugos organizacijoms bei IT saugumo automatizacijoje.

 • Sigita Jurkynaitė

  Organizacija NRD Cyber Security

  Sigita Jurkynaitė yra CyberSOC kibernetinių grėsmių stebėjimo paslaugos vadovė, turinti tarptautinės kibernetinio saugumo projektų valdymo, ekspertų bendruomenių koordinavimo ir mokymų patirties.

 • Augustinas Daukšas

  Organizacija NRD Cyber Security

  Augustinas yra NRD Cyber Security kibernetinio saugumo konsultantas. Jis specializuojasi grėsmių stebėsenos, CyberSOC paslaugos, duomenų nutekėjimo prevencijos (DLP), privilegijuotos prieigos valdyme (PAM), SIEM bei kitų IT saugos technologijų srityse.

 • Susan Sons

  Organizacija Indianos universitetas, „ResearchSOC”

  Susan Sons yra Indianos Universiteto, Taikomojo kibernetinio saugumo tyrimų centro, vyriausioji saugumo analitikė bei tyrimų ir plėtros organizacijų saugumo operacijų centro „ResearchSOC“ direktoriaus pavaduotoja. Žinių Susan semiasi iš savanoriško darbo, tokio kaip paieškos ir gelbėjimo operatoriaus bei krizių komunikatoriaus patirties.

 • Liudas Ališauskas

  Organizacija ConnectPay

  Liudas Ališauskas, ConnectPay Informacijos saugos vadovas

Registracija

Smagu, kad domitės mūsų renginiu! Prašome užpildyti žemiau nurodytus duomenis registracijai. Jūsų registracija galios tik gavus organizatorių patvirtinimą.

Šioje svetainėje siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę naudojami slapukai (angl. cookies). Kai kurie iš naudojamų slapukų yra būtini, o kiti padeda mums gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama ir patobulinti jūsų lankymosi patirtį. Jei sutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Sutinku". Jeigu nesutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Slapukų nustatymai" ir pasirinkite, kuriuos slapukus sutinkate naudoti.Daugiau apie slapukų naudojimą galite susipažinti Slapukų politikoje.    Sutinku    Slapukų nustatymai
©