CISO paslaugos

NRD Cyber Security gali padėti informacijos saugumo vadovams kelti kibernetinio saugumo lygį jų organizacijose. Mūsų sertifikuoti aukšto lygio specialistai patarimais ir pagalba prisitaikys prie informacijos saugumo vadovo bei organizacijos poreikių, struktūros ir tikslų.

 

Kaip mes tai darome?

Ypatingą dėmesį kreipiame 4-ioms pagalbos sritims:

Saugumo valdymas

Kadangi informacinis saugumas nėra tik vieno skyriaus organizacijoje problema, o šioje srityje įvykęs incidentas (pavyzdžiui, prarasti duomenys) gali sutrikdyti visos įmonės veiklą, svarbu, kad šiai sričiai apsaugoti organizacijoje būtų skiriama pakankamai dėmesio. Mūsų specialistai padeda sukurti saugumo valdymo metodą, kuriuo remiantis organizacijos saugumo strategija atsispindi ir organizacijos tiksluose bei planuose. Taip pat, mes padėsime suformuluoti saugumo metodikų vertinimo kriterijus bei patarsime kaip ir kokią informaciją reikia surinkti, kad dėl informacijos saugumo priimami sprendimai būtųargumentuoti ir informatyvūs.

Rizikų valdymas

Dažniausia bėda, su kuria susiduria organizacijos rizikų valdyme – nėra aišku kokios tiksliai yra rizikos bei kaip jas identifikuoti. Mūsų specialistai, remdamiesi gerosiomis tarptautinėmis praktikomis, pritaikys geriausiai jūsų organizacijai tinkantį metodą atpažinti ir apibrėžti tiek jūsų skaitmeninį turtą, tiek saugumo rizikas.

Saugumo programos vystymas ir valdymas

Saugumo ir atsparumo programa gali užtikrinti, kad organizacijos skaitmeninis turtas yra apsaugotas įvairiais procesais ir procedūromis, kurių privalo laikytis ir tiekėjai bei kitos trečiosios šalys. Remdamiesi savo patirtimi bei žiniomis, mūsų specialistai padės sudaryti programą, kuri atspindės saugumo standartus ir reikalavimus bei bus praktiška.

Saugumo incidentų valdymas

Kibernetinės atakos tobulėja ir tampa vis sunkiau atsirinkti ir įsidiegti apsaugos priemones, kartais net nežinome kur mūsų IT infrastruktūra yra pažeidžiama. Užbėgus įvykiams už akių ir pastebėjus grėsmes bei kibernetinės atakos požymius dar prieš jai įvykstant, galima greitai bei efektyviai imtis visų įmanomų veiksmų ir atsiradusius incidentus išspręsti. Stebėti kibernetinius incidentus gali specializuotos komandos tiek įmonės viduje, tiek pas išorės tiekėjus. Remdamiesi jūsų infrastruktūra, veiklos pobūdžiu, saugumo įgūdžiais organizacijoje bei kitais elementais, padėsime įvertinti, kuris sprendimas geriausias būtent jums.

 

Icon
Augustinas Daukšas
Kibernetinio saugumo konsultantas | CISA, CISM

Daugiau informacijos suteiks
Augustinas Daukšas
El. paštas: ad@nrdcs.lt
Tel.: + 370 613 95474

Susisiekite