Sektoriai

 

Valstybinio sektoriaus klientai

Valstybinio sektoriaus institucijos visame pasaulyje skaitmenizuoja savo veiklos operacijas, paslaugas ir perkelia jas į internetą. Mes tikime, kad institucijas apibūdina tai, kaip jos naudoja informacines technologijas ir kaip užtikrina savo veiklos saugumą.

Daugiau

Žvalgybos ir teisėsaugos institucijos

Šiuo metu beveik visi nusikaltimai (tiek realūs, tiek vykstantys kibernetinėje erdvėje) yra susiję su informacinių technologijų įkalčiais. Mes padedame teisėsaugos ir žvalgybos institucijoms prisitaikyti prie modernių technologinių iššūkių ir šiuolaikinių nusikaltimų tendencijų.

Daugiau

Kritinė infrastruktūra

Ypatingos svarbos infrastruktūros objektai teikia paslaugas, nuo kurių priklauso kertinės valstybės funkcijos. NRD CS ekspertai kūrė Lietuvos ypatingos svarbos informacinės infrastruktūros objektų nustatymo metodiką. Mes taip pat turime patirties teikiant paslaugas ypatingos svarbos infrastruktūros objektams įvairiuose sektoriuose.

Daugiau

Organizacijų sauga

Kibernetinė sauga nėra technologinė problema - kiekvienos organizacijos vadovybė yra atsakinga už tos organizacijos kibernetinį saugumą. Kibernetinės saugos rizikas derėtų valdyti taip pat dėmesingai, kaip ir finansines ar reputacijos. Mes padedame organizacijoms, veikiančioms įvairiausiose srityse, apsaugoti jų svarbiausią turtą. 

Daugiau
Šioje svetainėje siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę naudojami slapukai (angl. cookies). Kai kurie iš naudojamų slapukų yra būtini, o kiti padeda mums gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama ir patobulinti jūsų lankymosi patirtį. Jei sutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Sutinku". Jeigu nesutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Slapukų nustatymai" ir pasirinkite, kuriuos slapukus sutinkate naudoti.Daugiau apie slapukų naudojimą galite susipažinti Slapukų politikoje.    Sutinku    Slapukų nustatymai
©