Specializuota kibernetinės saugos įmonė NRD CS, priklausanti BAIP grupei, tapo Kibernetinio Saugumo Tarybos (Council on CyberSecurity) - nepriklausomos ne pelno siekiančios kibernetinio saugumo ekspertų asociacijos, įsikūrusios Vašingtone (JAV) - partnere.

Specializuota kibernetinės saugos įmonė NRD CS, priklausanti BAIP grupei, tapo Kibernetinio Saugumo Tarybos (Council on CyberSecurity) - nepriklausomos ne pelno siekiančios kibernetinio saugumo ekspertų asociacijos, įsikūrusios Vašingtone (JAV) - partnere.

Prisijungusi prie Tarybos, NRD CS kartu kurs ir propaguos geriausias praktikas pažeidžiamumo kibernetinėje erdvėje mažinimui, skatins jų pritaikymą bei glaudžiai bendradarbiaus su konsultacinėmis ir technologinėmis organizacijomis bei Tarybos ekspertų bendruomene.

„Kurdami saugią skaitmeninę aplinką jaunose, besivystančiose šalyse, mes tvirtai tikime pasaulinio žinių fondo svarba. Todėl mes labai džiaugiamės galėdami kartu vykdyti Tarybos vadovaujamą mokslinį tiriamąjį darbą bei pritaikyti įgytą patirtį ir įžvalgas savo projektuose. Mes pasiryžę rengti dedikuotus kibernetinio saugumo mokymus, diegti priemones bei technologijas, atlikti saugos auditus, atitikties ir rizikos vertinimus bei projektuoti kibernetinės gynybos planus, remdamiesi kritinėmis kontrolės priemonėmis efektyviai kibernetinei gynybai", - pabrėžė dr. Vilius Benetis, NRD CS direktorius.

Jis pažymėjo, kad NRD CS tęs aktyvų bendradarbiavimą su universitetais ir kitais partneriais, įtraukiant juos į kibernetinės saugos vystymo iniciatyvą bei padedant didesniam organizacijų skaičiui pasinaudoti atviromis geriausiomis praktikomis.

"Kaip pasaulinė organizacija, Kibernetinio saugumo taryba didžiuojasi galėdama dirbti su įmonėmis ir organizacijomis visame pasaulyje tam, kad pagerintų interneto saugumą. Mes labai džiaugiamės galėdami pasveikinti NRD CS tapus nare ir dirbti kartu siekiant nustatyti, patvirtinti, propaguoti ir palaikyti geriausią kibernetinio saugumo praktiką", - teigė Kibernetinio saugumo tarybos veiklos direktorius Maurice Uenuma.

Kibernetinio Saugumo Taryba yra pasaulinė, nepriklausoma, ne pelno siekianti ekspertų organizacija, kurios tikslas - užtikrinti Interneto saugumą, nuolatinį Kritinių kontrolės priemonių efektyviai kibernetinei gynybai (Critical Security Controls) vystymą ir platų jų panaudojimą, kelti kibernetinio saugumo ekspertų kompetenciją bei vystyti strategijas, kurios žymiai pagerina galimybes saugiai ir patikimai veikti kibernetinėje erdvėje.

NRD CS kuria ir diegia išankstinio perspėjimo sistemas bei modernias kovos su e. nusikaltimais platformas (centralizuotas IT tyrimų laboratorijas, skaitmeninės erdvės turinio stebėjimo ir analizės sistemas), konsultuoja ir vysto specializuotų organizacijų kibernetinio saugumo pajėgumus, teikia reagavimo į saugos incidentus paslaugas Centrinėje ir Rytų Europoje, Rytų Afrikoje bei kituose regionuose.


Apie Kibernetinio saugumo tarybą

Kibernetinio Saugumo Taryba yra pasaulinė, nepriklausoma, nepelno siekianti ekspertų organizacija, kurios tikslas - užtikrinti Interneto saugumą, nuolatinį 20 kritinių kontrolės priemonių efektyviai kibernetinei gynybai (Critical Security Controls) vystymą ir platų jų panaudojimą, kelti kibernetinio saugumo ekspertų kompetenciją bei vystyti strategijas, kurios žymiai pagerina galimybes saugiai ir patikimai veikti kibernetinėje erdvėje. Daugiau informacijos galite rasti organizacijos internetiniame puslapyje adresu www.CouncilonCyberSecurity.org.

Apie NRD CS

NRD CS yra specializuota kibernetinio saugumo įmonė bei kibernetinės saugos kompetencijos centras kitoms BAIP grupės įmonėms: Norway Registers Development AS, BAIP and Norway Registers Development East Africa Ltd, kurioms NRD CS padeda kuriant saugią skaitmeninę aplinką valstybėms, vyriausybėms, įmonėms bei gyventojams Centrinėje ir Rytų Europoje, Rytų Afrikoje bei kituose regionuose. Daugiau informacijos galite rasti apsilankę internetinėje svetainėje: www.nrdcs.lt.

Šioje svetainėje siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę naudojami slapukai (angl. cookies). Kai kurie iš naudojamų slapukų yra būtini, o kiti padeda mums gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama ir patobulinti jūsų lankymosi patirtį. Jei sutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Sutinku". Jeigu nesutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Slapukų nustatymai" ir pasirinkite, kuriuos slapukus sutinkate naudoti.Daugiau apie slapukų naudojimą galite susipažinti Slapukų politikoje.    Sutinku    Slapukų nustatymai
©