2014 m. vasario 28 dieną NRD CS dalyvaus Vilniuje įvyksiančioje UAB BAIP ir IBM Lietuva organizuojamoje konferencijoje „Technologijos ir atsparumas 2014", kurioje pagrindinis dėmesys bus skiriamas naujųjų technologijų tendencijoms, sistemų atsparumo svarbai bei rizikų valdymui.

Tai pirmoji tokio pobūdžio IT technologijų, jų naujų tendencijų ir sistemų atsparumo konferencija Lietuvoje, unikali praktinėmis priemonėmis, su kuriomis dalyviai bus supažindinti, pranešėjų ir seminarų vedėjų patirtimi, sistemų atsparumo simuliacijomis bei demonstruojamų sprendimų įvairove. Konferencija skirta naujausioms IT technologijoms pristatyti, apžvelgti naujas IT tendencijas, aptarti sistemų atsparumo svarbą bei pateikti įvairias įmonių valdymo rizikas. Ypatingas dėmesys bus skiriamas IT tendencijoms, praktinėms sesijoms Cobit 5, Netezza ir I2 sprendimams, bei sistemų atsparumo sprendimams, siekiant užtikrinti nenutrūkstamą Jūsų organizacijos veiklą. Todėl kviečiami įmonių vadovai, IT vadovai, finansų vadovai ir kiti IT specialistai.

Konferencijoje vyks dvi sesijos - teorinė ir praktinė. Teorinėje dalyje pranešimus skaitys svečias iš IBM - Piotr Pietrzak, kuris kalbės apie IT tendencijas. Apie kompleksinių informacinių sistemų atsparumą kalbės UAB BAIP Sistemų integravimo ir konsultacijų skyriaus verslo vystymo vadovas Edvinas Česnauskas. O debesų kompiuterijos svarbą ir naudą organizacijoms pateiks Valstybinės mokesčių inspekcijos viršininko referentas ITT klausimais - Aurimas Matulis.

Didelę reikšmę turės praktinė konferencijos dalis, kurią kiekvienas dalyvis turės pasirinkti iš anksto, atsižvelgiant į aktualią temą ir užimamas pareigas. Įmonių vadovams, IT vadovams ir finansų vadovams mokymus ves UAB BAIP, UAB NRD CS verslo vystymo vadovas, konsultantas Romualdas Lečickis, kuris pristatys IT valdymo ir vadovavimo metodiką COBIT bei kalbės apie praktinę naudą organizacijoms. COBIT 5 metodika yra pasaulyje pripažintų principų, praktikų, analitinių instrumentų ir modelių visuma, padedanti organizacijos veiklos ir IT vadovams suprasti, kaip efektyviai naudojant informaciją ir technologijas galima sukurti maksimalią vertę. Daugiau apie Cobit 5 metodiką rasite asociacijos ISACA Lietuva, kurios pagrindinis tikslas yra skatinti asmenų lavinimąsi, siekiant pagerinti ir vystyti jų sugebėjimus atlikti auditą ar/ir teikti valdymo konsultacijas informacinių sistemų audito ir kontrolės srityje, internetiniame puslapyje www.isaca.lt.

Kitiems IT specialistams bus skirti mokymai apie Netezza sprendimus, kuriuos ves IBM Netezza techninis specialistas Jakub Skuratowicz. Netezza - tai kompaktiškas duomenų saugyklos ir analizės priemonė, skirta tyrimams. Ši programinė įranga leidžia vienu prietaisu analizuoti didelius ir sudėtingus duomenis ir jų bazes. Kita šios praktinės sesijos dalis bus skirta I2 įrankiui, kurio mokymus ves Jacek Stanczyk - IBM sprendimų pardavimų specialistas. Jis kalbės apie I2 kaip įrankį aplinkos analizei, teisėsaugos analizei ir kaip prevencinį įrankį nusikalstamai veiklai.

Konferencijos metu bus galimybė aptarti Jums/Jūsų organizacijai rūpimus klausimus su specialistais, diskutuoti informacinių sistemų atsparumo ir tęstinumo klausimais, duomenų bazių saugumo ir infomaacinių sistemų valdymo klausimais. Renginio metu veiks demo zona, kurioje bus pristatyti nauji IT sprendimai ir technologijos (Q1 Labs, CIMF metodika, BAIP tęstinumo ir atsparumo paslaugos, IBM sprendimai ir technologijos). Platesnė informacija apie konferenciją, jos programą ir registraciją rasite oficialiame internetiniame puslapyje www.baiprenginiai.lt

Konferencijos iniciatorius ir organizatorius - UAB BAIP. Tai kritinės IT infrastruktūros paslaugų bendrovė, kurios veikla apima IT infrastruktūros strategijos ir architektūros sprendimus, jiems įgyvendinti reikalingos programinės bei kompiuterinės įrangos tiekimus, IT saugos bei kritinės IT infrastruktūros aptarnavimo paslaugas. Bendrovė teikia pagalbą sudėtingose migracijose, sistemų diegime ir duomenų atstatyme ir užtikrina nenutrūkstamą procesų veiklą. UAB BAIP vysto veiklą bei vykdo tarptautinius IT projektus įvairiose pasaulio vietose. Įmonė priklauso BAIP grupei, vienijančiai IT bendroves.

Konferencijos pagrindinis rėmėjas - IBM Lietuva. ,,IBM Lietuva", padedama solidžių verslo partnerių, kompiuterinius sprendimus diegia valstybinėse institucijose bei stambiose ir vidutinėse verslo įmonėse. IBM teikia veiklos tęstinumo ir atkūrimo paslaugas, IT strategijos ir architektūros paslaugas, priežiūros ir techninio palaikymo paslaugas, serverių ir programinės įrangos paslaugas.

Šioje svetainėje siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę naudojami slapukai (angl. cookies). Kai kurie iš naudojamų slapukų yra būtini, o kiti padeda mums gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama ir patobulinti jūsų lankymosi patirtį. Jei sutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Sutinku". Jeigu nesutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Slapukų nustatymai" ir pasirinkite, kuriuos slapukus sutinkate naudoti.Daugiau apie slapukų naudojimą galite susipažinti Slapukų politikoje.    Sutinku    Slapukų nustatymai
©