BAIP grupės įmonė „Norway Registers Development" AS (NRD AS), plėsdama savo veiklą Rytų Afrikos regione, pasirašė dvejų metų trukmės bendradarbiavimo ir paslaugų teikimo susitarimą su viena didžiausių regione interneto ir telekomunikacijų paslaugų tiekėjų SimbaNET. Sutarties vertė siekia 3,2 mln. USD.

Sutartimi įmonės įsipareigoja bendradarbiauti teikiant kibernetinės saugos ir veiklos tęstinumo paslaugas Rytų Afrikoje ir taip užtikrinti saugią skaitmeninę erdvę regiono valstybėms, vyriausybėms, verslo organizacijoms bei gyventojams. Įmonės dalinsis savo žiniomis, patirtimi ir resursais tam, kad SimbaNET paslaugos taptų patrauklesnės ir vertingesnės, o bendri klientai - saugesni Tanzanijoje, Kenijoje bei Ugandoje.

"Pasirašyta sutartimi esame labai patenkinti", sako Munish Sharma, SimbaNET generalinis direktorius. „SimbaNET užtikrintai pirmauja Tanzanijos telekomunikacijų rinkoje ir šiuo metu plečia savo veiklos teritoriją į kitus regionus. Todėl mums labai svarbu, kad bendradarbiaudami su NRD AS užtikrinsime mūsų paslaugų saugumą ir patikimumą Rytų Afrikoje. Tai atvers naujas galimybes mūsų klientams, kadangi apsaugota informacija - bet kurios organizacijos kertinis akmuo".

„Kibernetinė sauga yra itin aktuali šiuo metu, kadangi interneto ir duomenų perdavimo paslaugų naudojimas Rytų Afrikoje smarkiai auga ir ši sutartis neabejotinai padės mums užtikrinti visapusišką Tanzanijos, Kenijos ir Ugandos rinkų saugumą", teigia Said Amani, SimbaNET finansų direktorius.

NRD AS valdybos pirmininkas Kazimieras Tonkūnas pridūrė, kad "NRD turi daug patirties Rytų Afrikoje - tai vienas iš pagrindinių mūsų veiklos regionų. Su kibernetinės saugos paslaugomis į šitą regioną įžengėme pernai lapkritį, kai NRD pasirašė ir pradėjo įgyvendinti susitarimo memorandumą (MoU) su ISACA Tanzanijos skyriumi dėl patariamosios Tanzanijos nacionalinės kibernetinės saugos programos (consultative Tanzanian National Cyber security framework) sukūrimo ir įgyvendinimo.

Plečiantis informacinių technologijų prieinamumui ir į Rytų Afriką nutiesus šviesolaidį, ženkliai didėja interneto sklaida. Augančiai rinkai būdingas kibernetinių atakų didėjimas, todėl NRD AS ir SimbaNET susitarė išplėtoti ir vietinėms rinkoms pateikti paslaugų paketus, padėsiančius apsisaugoti nuo vis didėjančių kibernetinių grėsmių, didinti informacinių sistemų atsparumą ir užtikrinti veiklos tęstinumą naudojant pažangiausias technologijas. Sutartis apima kibernetinę saugą, IT infrastruktūros inžineriją, duomenų centrus, rezervinį kopijavimą ir avarinį atstatymą, kitas su IT infrastruktūra susijusias paslaugas bei kompetencijos kėlimą. Sutarties galiojimo laikotarpiu SimbaNET įgyja išskirtines teises numatytoje teritorijoje teikti NRD AS kibernetinio saugumo paslaugas.

Apie „Norway Registers Development" AS
BAIP grupės įmonė „Norway Registers Development" AS padeda Rytų Afrikos ir Azijos vyriausybėms įgyvendinti verslo klimatą gerinančius ir skaitmeninę aplinką saugančius projektus ir reformas. Įmonė padeda modernizuoti susijusią teisinę bazę, projektuoja, kuria ir įgyvendina bendradarbiaujančias IT sistemas, padeda transformuoti veikiančias registrų organizacijas iš biurokratinių į efektyvias, siekiančias tikslų komandas.

Apie SimbaNET
SimbaNET priklauso Wananchi įmonių grupei ir teikia telekomunikacijų paslaugas, nuo kurių priklauso stambiausių ir svarbiausių Rytų Afrikos regiono organizacijų (bankų, viešbučių tinklų, švietimo institucijų, interneto paslaugų tiekėjų ir valstybinio sektoriaus) veiklos tęstinumas.

Šioje svetainėje siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę naudojami slapukai (angl. cookies). Kai kurie iš naudojamų slapukų yra būtini, o kiti padeda mums gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama ir patobulinti jūsų lankymosi patirtį. Jei sutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Sutinku". Jeigu nesutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Slapukų nustatymai" ir pasirinkite, kuriuos slapukus sutinkate naudoti.Daugiau apie slapukų naudojimą galite susipažinti Slapukų politikoje.    Sutinku    Slapukų nustatymai
©