BAIP grupės įmonė - Norway Registers Development AS (NRD), kaip pagrindinis jungtinės veiklos su Mauricijaus įmone SAS Software Solutions Ltd. partneris, laimėjo pusantrų metų trukmės, 3,7mln. USD vertės Mauricijaus elektroninio registro sistemos diegimo paslaugų konkursą sostinėje Port Luise.

Mauricijaus Registrų centro (Registrar General's Department) projektas padės skaitmenizuoti organizacijos paslaugas, palengvins ir paspartins kilnojamojo ir nekilnojamo turto sandorių bei kitų dokumentų registravimą, pagerins mokesčių surinkimą bei sukurs galimybę susijusioms šalims tvarkyti sandorius ir gauti elektronines paslaugas internetu.

Projektas apima kompiuterinės, sisteminės ir taikomosios programinės įrangos projektavimą, diegimą ir testavimą. Taip pat bus vykdomi elektroninės sistemos taikymo, administravimo ir įrangos naudojimo mokymai, kad galutiniai vartotojai būtų išsamiai susipažinę su nauja sistema.

Projektas bus įgyvendinamas dviem etapais. Pirmojo etapo metu daugiausia dėmesio bus skiriama Registrų centrui modernizuoti ir optimizuoti. Antrajame etape paslaugos bus perkeltos į internetą ir, naudojant žiniatinklio vieno langelio savitarnos principą, taps prieinamos susijusioms šalims.

Mauricijaus el. registro projektą (MeRP) finansuoja Mauricijaus Vyriausybė bei Afrikos verslo klimato gerinimo organizacija (Investment Climate Facility Africa). Mauricijaus Registrų Centras (Registrar General's Department) yra Mauricijaus Vyriausybės departamentas, valdomas Finansų ir ekonominės plėtros (MOFED) ministerijos.

Plėsdama savo veiklą R. Afrikoje, Norway Registers Development AS (NRD) kovo mėnesį taip pat pasirašė dvejų metų trukmės bendradarbiavimo ir paslaugų teikimo susitarimą su viena didžiausių R. Afrikos regione interneto ir telekomunikacijų paslaugų tiekėjų SimbaNET. Sutarties vertė siekia 3,2 mln. USD. Balandžio mėnesį įmonė įsigijo 70 procentų Tanzanijos kompanijos 360° Smart Consulting Ltd akcijų.

Įmonė kartu su pasaulinės Informacinių sistemų audito ir valdymo asociacijos ISACA Tanzanijos padaliniu taip pat yra sutarusi sukurti patariamąją Tanzanijos Nacionalinės kibernetinės saugos programą ir įgyvendinti ją viešajame bei privačiame sektoriuose.


Apie „Norway Registers Development" AS

BAIP grupės įmonė „Norway Registers Development" AS (NRD AS) padeda Rytų Afrikos ir Azijos vyriausybėms įgyvendinti verslo aplinką gerinančias programas ir projektus. NRD AS specializacija - verslo, turto, hipotekos, licencijų ir gyventojų registrai. Įmonė padeda modernizuoti susijusią teisinę ir organizacinę bazę, projektuoja ir kuria IT sistemas bei užtikrina vietinės ekosistemos, naudojančios sistemų duomenis, susikūrimą.

Per pastaruosius 16 metų NRD AS įgyvendino daugiau kaip 110 verslo aplinką gerinančių projektų keturiasdešimtyje šalių, tarp kurių Ruanda, Liberija, Gvatemala, Vietnamas ir kitos šalys.

Šioje svetainėje siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę naudojami slapukai (angl. cookies). Kai kurie iš naudojamų slapukų yra būtini, o kiti padeda mums gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama ir patobulinti jūsų lankymosi patirtį. Jei sutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Sutinku". Jeigu nesutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Slapukų nustatymai" ir pasirinkite, kuriuos slapukus sutinkate naudoti.Daugiau apie slapukų naudojimą galite susipažinti Slapukų politikoje.    Sutinku    Slapukų nustatymai
©