BAIP grupei priklausanti Norway Registers Development AS (NRD) investavo Rytų Afrikoje įsigydama 70 procentų Tanzanijos kompanijos 360° Smart Consulting Ltd akcijų. Akcijų pirkimo-pardavimo sutartis buvo pasirašyta Dar es Salaam mieste, Tanzanijoje, š.m. balandžio 4d.

Pagrindinis investicijos tikslas - būti arčiau savo Rytų Afrikos regiono klientų, kur NRD aktyviai vykdo registrų reformas jau daugiau kaip 15 metų bei neseniai pradėjo vystyti kibernetinės saugos iniciatyvas. 360° Smart Consulting ir NRD Kibernetinės saugos centro komanda Rytų Afrikos regiono klientams ir partneriams teiks NRD paslaugas, kurios iki šiol dažniausiai buvo teikiamos per nuotolį. Įmonė padės NRD Rytų Afrikos partneriui SimbaNET užtikrinti NRD kibernetinės saugos operacijas bei teiks pagalbą regiono organizacijoms įgyvendinant kibernetinės gynybos planą.

„Investuodami į 360° Smart Consulting pradedame bendradarbiauti su stipria informacinių technologijų profesionalų komanda, gerai išmanančia kibernetinę saugą, turinčia patirties konsultuojant tarptautines organizacijas ir korporacijas bei atliekant informacinių sistemų auditą. Kartu plėsime ir tobulinsime skaitmeninių kriminalistinių tyrimų,, kibernetinės saugos ir veiklos tęstinumo paslaugas Rytų Afrikoje. Negana to, ši investicija padės vystyti ir kitas NRD AS paslaugas", - sako NRD AS valdybos pirmininkas Kazimieras Tonkūnas.

"Aš didžiuojuosi tapdamas tarptautinės NRD Kibernetinės saugos komandos nariu. Esu tikras, kad naujieji 360° Smart Consulting savininkai padės kompanijai augti ir pasiekti mūsų bendrus tikslus: pagerinti verslo klimatą ir užtikrinti kibernetinę saugą Rytų Afrikoje bei kelti bendruomenės kvalifikaciją", - sako Sebastian Marondo, 360° Smart Consulting Ltd. generalinis direktorius.

Apie 360° Smart Consulting

360° Smart Consulting teikia paslaugas ir sprendimus, maksimaliai padidinančius investicijų atsipirkimą bei užtikrinančius ilgalaikę IT naudą klientams. Įmonės misija - teikti greitą, patikimą informacinių sistemų auditą bei saugos konsultacijas mažiems, vidutiniams verslams ir valstybinėms organizacijoms, siekiant užtikrinti ir pagerinti jų veiklos rezultatus.

Apie „Norway Registers Development" AS

BAIP grupės įmonė „Norway Registers Development" AS (NRD) padeda Rytų Afrikos ir Azijos vyriausybėms įgyvendinti verslo aplinką gerinančius projektus. NRD specializacija - esminių ekonominę veiklą palengvinančių sistemų kūrimas, įskaitant nekilnojamojo ir kilnojamojo turto registravimo registrus. Įmonė padeda modernizuoti susijusią teisinę bazę, projektuoja ir kuria IT sistemas, užtikrina vietinės ekosistemos, naudojančios sistemų duomenis, susikūrimą. NRD padeda transformuoti veikiančias registrų organizacijas iš biurokratinių į efektyvias, siekiančias tikslų komandas. Tapusi BAIP grupės nare ir ėmusi bendradarbiauti su UAB BAIP, NRD papildė savo paslaugų portfelį kritinės ICT infrastruktūros bei kibernetinės saugos paslaugomis, kurias UAB BAIP teikia jau virš 20 metų.

 

Apie BAIP grupę

NRD AS priklauso BAIP grupei kartu su UAB BAIP ir UAB NRD. BAIP grupė - kritinių informacinių sistemų kūrimo, vystymo, atsparumo ir kibernetinės gynybos paslaugas vyriausybėms ir didelėms organizacijoms teikianti įmonių grupė. Kartu su gimininga kompanija BAIP NRD AS veikia ir vykdo projektus Centrinėje ir Rytų Europoje bei Rytų Afrikoje. Šiuo metu NRD ir BAIP bendradarbiaudami su ISACA Tanzanijos skyriumi kuria patariamąją Tanzanijos nacionalinę kibernetinio saugumo programą.

Šioje svetainėje siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę naudojami slapukai (angl. cookies). Kai kurie iš naudojamų slapukų yra būtini, o kiti padeda mums gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama ir patobulinti jūsų lankymosi patirtį. Jei sutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Sutinku". Jeigu nesutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Slapukų nustatymai" ir pasirinkite, kuriuos slapukus sutinkate naudoti.Daugiau apie slapukų naudojimą galite susipažinti Slapukų politikoje.    Sutinku    Slapukų nustatymai
©