Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) vykusios specializuotos kompiuterinių mokslų ir informacinių technologijų tarptautinės vasaros mokyklos BaSoTi (Baltic Summer School) metu, 37 studentai iš įvairių Europos universitetų atliko kibernetinio saugumo ir kriminalistinių tyrimų praktiką kritinės IT infrastruktūros paslaugų kompanijoje BAIP.

Kompiuterinių mokslų ir informacinių technologijų vasaros mokyklos programa skirta skatinti tarptautiškumą moksle ir bendradarbiavimą tarp Baltijos jūros regiono universitetų, bei padėti pasiruošti tarptautinėms magistrantūros ir doktorantūros programoms Vokietijos universitetuose.

Šių metų BaSoTi mokyklos metu informatikos, informatikos inžinerijos, telekomunikacijų ir elektronikos inžinerijos bakalauro studentai be teorinių kriptografijos, interneto saugumo ir kitų, su IT susijusių paskaitų, išklausė BAIP kibernetinio saugumo specialistų paskaitas kibernetinio saugumo, skaitmeninių kriminalistinių tyrimų tema, bei, pasitelkdami nurodytą instrumentuotę, atliko skaitmeninius tyrimus. Tuo studentai galėjo užtvirtinti žinias, gautas Baltijos regiono mokslinėje konferencijoje, skirtoje kriminalistiniams skaitmeniniams tyrimams ir tinklo saugumui „Network security and forensic".

BaSoTi vasaros mokyklą jau devintus metus organizuoja Science Confederation, IuK. Mokyklą remia Vokietijos akademinių mainų tarnyba (DAAD), globoja Vokietijos ambasada Vilniuje.

Šioje svetainėje siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę naudojami slapukai (angl. cookies). Kai kurie iš naudojamų slapukų yra būtini, o kiti padeda mums gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama ir patobulinti jūsų lankymosi patirtį. Jei sutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Sutinku". Jeigu nesutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Slapukų nustatymai" ir pasirinkite, kuriuos slapukus sutinkate naudoti.Daugiau apie slapukų naudojimą galite susipažinti Slapukų politikoje.    Sutinku    Slapukų nustatymai
©