2017 m. vasario 3 d., Daka, Investicijų į informacinių technologijų verslus bendrovės „INVL Technology" valdoma bendrovė „Norway Registers Development AS", priklausanti NRD įmonių grupei, įsteigė dukterinę bendrovę Dakoje, Bangladeše. NRD įmonės yra globali informacinių technologijų ir konsultacinių įmonių grupė, besispecializuojanti viešojo sektoriaus valdyme bei skaitmeninės ekonomikos infrastruktūros vystyme. „NRD Bangladesh" užregistruota 2017 m. vasario 2 dieną.

„Jau pusantrų metų veikia mūsų projektinis biuras Bangladeše, kur NRD įmonės kartu su NRD CS šiuo metu įgyvendina Bangladešo skaitmenizavimo tarybos projektą - kuria reagavimo į saugos incidentus nacionalinę tarnybą. Su NRD komandos pagalba buvo įdiegtos technologijos ir procesai, sustiprinti reagavimo į saugos incidentus tarnybos gebėjimai. Matome ilgalaikį potencialą teikti platų savo paslaugų spektrą šiame regione. Bangladešo politinės vizijos - ekonomikos plėtros ir viešojo sektoriaus modernizacijos - įgyvendinimas ir toliau didins žinių, technologijų ir kibernetinio saugumo paslaugų poreikį. „NRD Bangladesh" turi puikias augimo galimybes šioje rinkoje", - komentavo Rimantas Žylius, „Norway Registers Development AS" vykdomasis direktorius.

Pasak jo, „NRD Bangladesh" teiks visas NRD įmonių ir kitų „INVL Technology" valdomų verslų paslaugas bei padės įgyvendinti NRD įmonių projektus Pietų ir Pietryčių Azijos regionuose. Numatoma, kad „NRD Bangladesh" specializuosis teikdama paslaugas, susijusias su saugios skaitmeninės erdvės užtikrinimu, tačiau bendrovė taip pat pritrauks bei vystys ir kitas NRD įmonių siūlomas paslaugas tokiose srityse kaip verslo klimato gerinimas ir darbo vietų kūrimas, viešojo sektoriaus teikiamų paslaugų efektyvumo didinimas, išmani IT infrastruktūra bei skaitmeninės platformos finansų sektoriui.

„Pietų ir Pietryčių Azijos regionai yra mūsų strateginės rinkos - esame sėkmingai įgyvendinę projektus Vietname, Kambodžoje, Butano karalystėje bei Bangladeše", - teigė R. Žylius.

R. Žylius buvo paskirtas „NRD Bangladesh" valdybos pirmininku, o NRD CS direktorius dr. Vilius Benetis - „NRD Bangladesh" valdybos nariu.

Su bendrove „NRD Bangladesh" galima susisiekti el. paštu: info@nrd.no.

-------------

NRD įmonės yra globali informacinių technologijų ir konsultacinių įmonių grupė, kuri specializuojasi viešojo sektoriaus valdyme bei skaitmeninės ekonomikos infrastruktūros vystyme. NRD įmonės yra suformuotos taip, kad galėtų visuose savo veiklos regionuose (Europoje, Užsachario Afrikoje, Pietų ir Pietryčių Azijoje bei Mažųjų salų valstybėse) pasiūlyti ir įdiegti pasaulinio lygio technologinius sprendimus už konkurencingą kainą bei teikti papildomus sprendimus ir paslaugas per specializuotas įmones. NRD įmones šiuo metu sudaro „Norway Registers Development" su dukterinėmis „NRD", „Etronika", „NRD East Africa", „NRD Rwanda", „NRD Bangladesh" bei asocijuota bendrove „Infobank Uganda".

NRD įmonės yra valdomos listinguojamos (Nasdaq Vilnius: INC1L) investicijų į informacinių technologijų verslus bendrovės UTIB „INVL Technology". „INVL Technology" valdomos bendrovės, turinčios IT infrastruktūros, kibernetinės saugos ir e. Vyriausybės sprendimų kompetencijas, tokios kaip BAIP, NRD CS, „Algoritmų sistemos" ir „Andmevara AS", organiškai papildo NRD įmonių paslaugų portfelį. Bendrovės yra įgyvendinusios projektus daugiau kaip 50-yje pasaulio šalių.

Šioje svetainėje siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę naudojami slapukai (angl. cookies). Kai kurie iš naudojamų slapukų yra būtini, o kiti padeda mums gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama ir patobulinti jūsų lankymosi patirtį. Jei sutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Sutinku". Jeigu nesutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Slapukų nustatymai" ir pasirinkite, kuriuos slapukus sutinkate naudoti.Daugiau apie slapukų naudojimą galite susipažinti Slapukų politikoje.    Sutinku    Slapukų nustatymai
©