Akcinės bendrovės „Invalda LT" akcininkų valdoma investicijų į informacijos technologijų verslus bendrovė „INVL Technology" sieks per 2015 metus išleisti naują akcijų emisiją ir pritraukti ne mažiau kaip 10 mln. eurų naujo kapitalo.

Tai numatanti „INVL Technology" bei jos valdomos UAB BAIP grupės akcininkų sutartis pasirašyta šį trečiadienį. Sutartis numato, kad prieš kapitalo pritraukimą „INVL Technology" ir UAB BAIP grupė susijungs. Įmonė taip pat kreipsis į Lietuvos banką uždaro tipo investicinės bendrovės licencijai gauti.

„INVL Technology" savo esme taps panašia į fondą, planuojama jo veiklos trukmė - 10 metų, o pagrindinis tikslas - pelningai investuoti į kitas technologijų įmones. Regiono IT kompetencijos leidžia pasinaudoti IT paslaugų paklausos augimu pasaulyje ir užtikrinti grąžą investuotojams", - sakė „INVL Technology" direktorius Darius Šulnis.

Numatoma, kad po susijungimo jį šiose pareigose pakeis BAIP grupės generalinis direktorius Kazimieras Tonkūnas.

Gavus licenciją, „INVL Technology" valdymą planuojama perduoti „Invaldos LT" kontroliuojamai valdymo įmonei, o valdymo komandos branduolį sudarys dabartinės BAIP grupės vadovai, įrodę, kad moka auginti įmones ir kurti vertę akcininkams.

„Vertiname BAIP grupės ilgametį pardavimų ir pelno augimą bei sėkmingą tarptautinę plėtrą. Tikime, kad žmonės, sugebėję išvystyti BAIP grupės verslą, sugebės atsakingai ir sėkmingai investuoti ir papildomai pritrauktas lėšas", - teigė D. Šulnis.

Gruodžio 19 d. vyks „INVL Technology" akcininkų susirinkimas, kuriame bus balsuojama dėl susijungimo su BAIP grupe sąlygų rengimo. Akcininkai turės galimybę nuspręsti, ar „INVL Technology" bus prijungta prie BAIP grupės, ar atvirkščiai.

„INVL Technology" akcijos kotiruojamos NASDAQ Vilnius biržoje, bendrovės kapitalizacija siekia 5,7 mln. eurų.

___________________________

Dėl papildomos informacijos kreiptis:
Direktorius
Darius Šulnis
El. paštas darius@invaldalt.com

Šioje svetainėje siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę naudojami slapukai (angl. cookies). Kai kurie iš naudojamų slapukų yra būtini, o kiti padeda mums gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama ir patobulinti jūsų lankymosi patirtį. Jei sutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Sutinku". Jeigu nesutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Slapukų nustatymai" ir pasirinkite, kuriuos slapukus sutinkate naudoti.Daugiau apie slapukų naudojimą galite susipažinti Slapukų politikoje.    Sutinku    Slapukų nustatymai
©