Kibernetinio saugumo                           paslaugos

Organizacinis kibernetinis saugumas

Auditai ir vertinimai

Tikime, kad kibernetinio saugumo incidentų prevencija - vienas efektyviausių būdų su jais kovoti. Patikimas patikrinimas - tvirtas žingsnis link saugesnės kibernetinio saugumo aplinkos tiek organizacijoje, tiek valstybėje. Mūsų teikiamos saugumo patikrinimo paslaugos apima:

 • Saugumo rizikų vertinimas

 • Atitikties reikalavimams vertinimas ir užtikrinimas
 • Kibernetinio saugumo brandos vertinimas 
 • Debesų kompiuterijos saugumo vertinimas
 • Pažeidžiamumų analizė ir įsibrovimo galimybių vertinimas
 • Veiklos ir IT tęstinumo užtikrinimo vertinimas
 • SWIFT vertinimas
Daugiau

Saugumo sprendimų parinkimas ir diegimas

Kibernetinio saugumo sprendimų - tikra aibė, tad specialistai gali padėti pasirinkti, kuris iš jų geriausiai tinka jūsų infrastruktūrai. Mes specializuojamės šių saugumo sprendimų parinkime ir diegime:

 • Kibernetinio saugumo programinė įranga ir technologijos
 • Kompiuterinių saugumo incidentų tyrimų komandų (CSIRT) bei saugumo operacijų centrų (SOC) sukūrimas
 • Informacijos vizualizacijos ir analizės įrankiai skaitmeniniams tyrimams
 • Informacijos saugos valdymo sistemų diegimas
 • Informacinio ir kibernetinio saugumo strategijos, procesų ir procedūrų sudarymas
Daugiau

CyberSOC kibernetinio saugumo valdymo paslauga

Kompiuterinių tinklų įvykių, tokių kaip vartotojų prisijungimai, duomenų įkėlimai ir pan., stebėjimas ir analizė užtikrina informacijos konfidencialumą, vientisumą ir prieinamumą, tačiau reikalauja didelių žmogiškųjų resursų bei specializuotų kibernetinio saugumo įrankių. Vienas iš kompiuterinių saugumo incidentų valdymo būdų - incidentų stebėjimo ir valdymo patikėjimas kibernetinio saugumo specialistams.

Daugiau

Kibernetinio saugumo mokymai

Dažnai kibernetinės atakos įvyksta dėl žmogiškojo faktoriaus – organizacijos darbuotojai nebūna tinkamai paruošti arba neturi adekvačių žinių. Mūsų profesionalų komanda bei tarptautiniai ir vietiniai partneriai siūlo Jūsų organizacijai stiprinti darbuotojų kibernetinio atsparumo įgūdžius, bet ir ugdyti incidentų valdymo, atvirųjų šaltinių žvalgybos, analizės, rizikų vertinimo bei skaitmeninių tyrimų srityse.

Mes ne tik pritaikome tarptautinius standartus bei metodus, bet ir pasiūlome, tai kas aktualiausia Jūsų organizacijai, jos veiklos pobūdžiui bei infrastruktūrai. Turime jau paruoštų mokymų kursų programų, tačiau galime suderinti ir tai, kas aktualu būtent Jums.

Daugiau
Šioje svetainėje siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę naudojami slapukai (angl. cookies). Kai kurie iš naudojamų slapukų yra būtini, o kiti padeda mums gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama ir patobulinti jūsų lankymosi patirtį. Jei sutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Sutinku". Jeigu nesutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Slapukų nustatymai" ir pasirinkite, kuriuos slapukus sutinkate naudoti.Daugiau apie slapukų naudojimą galite susipažinti Slapukų politikoje.    Sutinku    Slapukų nustatymai
©