Iššūkis

Secure Soft kompanija (Peru) siūlo platų kibernetinio saugumo paslaugų ir produktų krepšelį Pietų Amerikoje. Įmonė ieškojo patikimo partnerio bendradarbiavimui bei savo kibernetinio saugumo bei incidentų stebėjimo pajėgumų ir brandos įvertinimui bei vystymui.

Sprendimas

NRD CS atliko visapusišką įvertinimą naudojant metodologiją apimančią visas sritis, kaip personalas, verslo poreikiai, procesai, technkologijos bei servisai. Naudota metodologija:

  • Skirta kompleksiniam SOC įvertinimui
  • Matuoja brandą bei gebėjimą
  • Patogus įrankis (paruošta analizė)

Secure Soft pasirinko NRD Cyber Security siekdami užtikrinti profesionalų ir objektyvų turimų techninių sprendimų bei brandos įvertinimą siekiant tobulinti turimas sistemas bei procedūras. NRD Cyber Security bendradarbiavimas su tokiomis įmonėmis kaip Secure Soft leidžia stiprinti žiniais kibernetinio saugumo srityje taip prisidedant ir prie kibernetinio saugumo užtikrinimo stiprinimo tarptautiniu mąstu. 

Šioje svetainėje siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę naudojami slapukai (angl. cookies). Kai kurie iš naudojamų slapukų yra būtini, o kiti padeda mums gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama ir patobulinti jūsų lankymosi patirtį. Jei sutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Sutinku". Jeigu nesutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Slapukų nustatymai" ir pasirinkite, kuriuos slapukus sutinkate naudoti.Daugiau apie slapukų naudojimą galite susipažinti Slapukų politikoje.    Sutinku    Slapukų nustatymai
©