Iššūkis

Paystrax yra finansinių technologijų kompanija, kuri kontroliuoja elektroninių pervedimų procesus organizacijoms, parduodančioms prekes ir paslaugas visoje Europoje. Kad galėtų greičiau ir efektyviau teikti paslaugas klientams, kompanija naudoja SWIFT. Nuo 2020 m. liepos visi SWIFT naudotojai yra prašomi atlikti neprisiklausomą auditą, kuris įvertintų saugumo kontrolių būseną. Tuo ši organizacija siekia kelti visos industrijos saugumo standartų lygį. Paystrax pasitelkė NRD Cyber Security specialistus atlikti SWIFT vertinimą bei gauti patarimus, kaip sustiprinti organizacijos kibernetinį atsparumą.

Suteiktos paslaugos

  • SWIFT vertinimas, atliktas pildant klausimyną apie atitikimą standartams bei vertinant pateiktus įrodymus
  • Rekomendacijos, ką daryti, jeigu yra neatitikimų SWIFT keliamiems standartams

Įtaka organizacijai

Po atlikto SWIFT vertinimo, Paystrax galėjo pasitikrinti savo saugumo kontroles bei pamatyti kurios iš jų arba jų statusas neatitinka SWIFT standartų. Taip pat organizacija gavo išsamų raportą bei gyvą konsultaciją su patarimais, kaip sutvirtinti savo kibernetinį atsparumą. Nepriklausomo vertinimo rezultatai buvo pateikti SWIFT.

Rokas Muraška, Paystrax saugumo ir rizikų valdymo vadovas 

„Būdama finansine organizacija, Paystrax kreipia didžiulį dėmesį saugumui. Todėl ieškojome ne tik įmonės, kuri atliktų SWIFT auditą, tačiau ir partnerių, kurie padėtų identifikuoti, kaip galėtume sustiprinti savo kibernetinį atsparumą. Pasirinkdami NRD Cyber Security mes gavome ne tik išsamų raportą bei rekomendacijas, bet ir bendros Paystrax kibernetinio saugumo būsenos aptarimą bei patarimus dėl priemonių, kurios padėtų jį sustiprinti.”

Šioje svetainėje siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę naudojami slapukai (angl. cookies). Kai kurie iš naudojamų slapukų yra būtini, o kiti padeda mums gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama ir patobulinti jūsų lankymosi patirtį. Jei sutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Sutinku". Jeigu nesutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Slapukų nustatymai" ir pasirinkite, kuriuos slapukus sutinkate naudoti.Daugiau apie slapukų naudojimą galite susipažinti Slapukų politikoje.    Sutinku    Slapukų nustatymai
©