Vytautas Kuliešius

Kibernetinio saugumo valdymo ir audito ekspertas

Narystė profesinėse asociacijose

  • Sertifikuotas ISVS (ISO 27001) audito vadovas, ISTQB sertifikuotas aukšto lygio saugumo tikrintojas
  • CompTIA sertifikuotas sveikatos apsaugos IT specialistas
  • ITIL v3 sertifikatas, Lean Six Sigma Black Belt sertifikatas
  • OCUP 2 veiklos modeliavimo sertifikatas, ISTQB sertifikuotas testuotojas

Šalys/ regionai, kuriuose sukaupta darbo patirtis

Lietuva, Latvija, Rumunija ir Ruanda.

Ekspertinės sritys

  • ICT valdymas, vertinimas ir auditas
  • ICT, informacijos ir kibernetinio saugumo įstatyminė bazė, reguliavimas ir standartai
  • Informacinių sistemų kūrimo ir diegimo techninė priežiūra
  • Verslo procesų ir funkcijų analizė

Vytautas Kuliešius yra informacijos ir kibernetinio saugumo ekspertas, turintis daugiau nei 10-ties metų patirtį IT sektoriuje ir daugiau nei 5-erių metų patirtį dirbant su kritinės infrastruktūros klientais.

Prieš prisijungdamas prie NRD Cyber Security, Vytautas dirbo PricewaterhouseCoopers. Ten jis teikė IT konsultacijų ir audito paslaugas privačiam sektoriui. Vytautas taip pat sėkmingai valdė ir dalyvavo įvairiuose tarptautiniuose ir nacionaliniuose viešojo sektoriaus IT projektuose, daugiausia dėmesio skiriant ICT valdymui ir vertinimui.

Pagrindiniai vykdytų projektų tikslai buvo kurti naujas paslaugas bei didinti efektyvumą, taupant išlaidas ir optimizuojant įvairias sistemas, procesus ir organizacines struktūras.

Šiuo metu Vytautas yra atsakingas už IT rizikos, atitikties saugos standartams, metodikoms ir teisės aktams vertinimą bei informacijos ir kibernetinės saugos vertinimą ir testavimą. Vytautas taip pat dirba su Informacijos saugos valdymo sistemų diegimu ir saugos dokumentacijos (politikų, tvarkų, procedūrų ir kt.) rengimu.

Straipsniai ir video

Bendraautorius: CIS Controls® V7.1: Internet of Things Companion Guide , Center for Internet Security, 2019 m. Liepa

Šioje svetainėje siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę naudojami slapukai (angl. cookies). Kai kurie iš naudojamų slapukų yra būtini, o kiti padeda mums gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama ir patobulinti jūsų lankymosi patirtį. Jei sutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Sutinku". Jeigu nesutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Slapukų nustatymai" ir pasirinkite, kuriuos slapukus sutinkate naudoti.Daugiau apie slapukų naudojimą galite susipažinti Slapukų politikoje.    Sutinku    Slapukų nustatymai
©