Rūta Jašinskienė

Informacijos analizės ekspertė

Narystė profesinėse asociacijose

  • IALEIA
  • ACFE

Šalys/ regionai, kuriuose sukaupta darbo patirtis

Lietuva, Moldova, Vokietija, Uganda ir Estija

Ekspertinės sritys

  • Žvalgybos analitika
  • Stebėjimas, taktinė ir strateginė analizė
  • Tarptautinis policijos bendradarbiavimas ir tyrimai
  • Rizikų vertinimas
  • IBM i2 Analyst's Notebook įrankio veikimo principas ir jo panaudojimas analizei

Rūta Jašinskienė yra žvalgybos analitikos ekspertė ir dėstytoja, sukaupusi ilgametę tarptautinio policijos bendradarbiavimo bei tyrimų, žvalgybos stebėjimo, taktinės ir strateginės analizės  patirtį.

Prieš prisijungdama prie NRD Cyber Security komandos, Rūta 20 metų dirbo Lietuvos policijoje. Ji buvo atsakinga už narkotikų kontrolės ir organizuoto nusikalstamumo tyrimus, apimančius strateginę ir taktinę analizę. Pastaruosius 10 metų ji vadovavo padaliniui, atsakingam už nacionalinius gebėjimus ir koordinaciją tarp policijos padalinių bei teisėsaugos institucijų, dirbančių narkotikų kontrolės ir žvalgybos analizės srityje. Ji prisidėjo prie kasmetinių nacionalinių ataskaitų apie nelegalių narkotikų platinimą ir organizuotą nusikalstamumą Lietuvoje parengimo, taip pat žvalgybos ir viešųjų duomenų valdymo proceso sukūrimo Lietuvos policijoje.

Rūta teikia konsultacijas apie duomenų analizės procesą ir šiam procesui skirtus įrankius. Ji taip pat dalinasi žiniomis su analitikais iš skirtingų sektorių organizuodama ir vesdama įvairius mokymus.

Šioje svetainėje siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę naudojami slapukai (angl. cookies). Kai kurie iš naudojamų slapukų yra būtini, o kiti padeda mums gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama ir patobulinti jūsų lankymosi patirtį. Jei sutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Sutinku". Jeigu nesutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Slapukų nustatymai" ir pasirinkite, kuriuos slapukus sutinkate naudoti.Daugiau apie slapukų naudojimą galite susipažinti Slapukų politikoje.    Sutinku    Slapukų nustatymai
©