Romualdas Lečickis

Kibernetinio saugumo grupės direktorius

Narystė profesinėse asociacijose

  • ISACA CISM, CISA, CGEIT, CRISC
  • PRINCE 2
  • ISACA Lietuvos skyriaus narys

Šalys/ regionai, kuriuose sukaupta darbo patirtis

Lietuva, Baltarusija, Kazakstanas, Lesoto karalystė, Tanzanija, Bangladešas ir Egiptas.

Ekspertinės sritys

  • Informacijos ir kibernetinio saugumo valdymas organizacijose
  • IT valdymas ir COBIT
  • Rizikos vertinimas ir auditas

Romualdas Lečickis yra daugiau nei 15-os metų patirtį IT sektoriuje turintis ekspertas. Jis specializuojasi įmonių IT valdymo, kibernetinio saugumo užtikrinimo ir saugumo transformacijos projektuose.

Praeityje Romualdas yra vadovavęs IT padaliniams viešojo bei privataus sektoriaus organizacijose bei buvo atsakingas už projektų vykdymą nacionaliniu ir tarptautiniu mastu.

Šiuo metu Romualdas vadovauja  įmonės konsultaciniam padaliniui ir yra atsakingas už nacionalinių ir tarptautinių kibernetinės saugos projektų sėkmingą įgyvendinimą.

Straipsniai ir video

Šioje svetainėje siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę naudojami slapukai (angl. cookies). Kai kurie iš naudojamų slapukų yra būtini, o kiti padeda mums gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama ir patobulinti jūsų lankymosi patirtį. Jei sutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Sutinku". Jeigu nesutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Slapukų nustatymai" ir pasirinkite, kuriuos slapukus sutinkate naudoti.Daugiau apie slapukų naudojimą galite susipažinti Slapukų politikoje.    Sutinku    Slapukų nustatymai
©