Mindaugas Paulauskas

Informacijos ir kibernetinio saugumo ekspertas

Narystė profesinėse asociacijose

  • CISA
  • ITIL Foundation

Šalys/ regionai, kuriuose sukaupta darbo patirtis

Baltijos ir Skandinavijos šalys

Ekspertinės sritys

  • ICT valdysena, kontrolė ir auditas
  • Informacinių technologijų priežiūros valdymo procesai
  • Informacijos saugos valdymo procesai
  • ERP sistemų parinkimas, projektavimas ir diegimo priežiūra
  • Trečiųjų šalių (tiekėjų) IT rizikos vertinimas ir valdymas

Mindaugas yra sertifikuotas informacinių sistemų auditorius. Jis turi daugiau nei 15 metų konsultacinio darbo patirties informacinių telekomunikacijų technologijų srityje. Pagrindinė Mindaugo specializacija – su ICT vadyba ir informacijos sauga susiję projektai. Mindaugas yra ėjęs procesų vadovo pareigas tarptautinėje telekomunikacijų bendrovėje, taip pat buvo darbo grupės, diegiančios vieningą ICT paslaugų teikimo modelį šešiose šiaurės Europos šalyse, narys, atsakingas už incidentų ir keitimų valdymo procesus (pagal ITIL).

Vadovavo IT audito, verslo procesų automatizavimo, informacinių sistemų parinkimo ir įdiegimo projektams gamybos, finansų ir draudimo, energetikos ir komunalinių paslaugų, transporto ir mažmeninės prekybos sektorių įmonėse Baltijos šalyse. Taip pat yra vadovavęs lietuviškos bendrovės IT konsultacijų padaliniui, kuris teikė IT paslaugų valdymo, informacijos saugos valdymo bei verslo procesų automatizavimo konsultacijas.

Šiuo metu Mindaugas yra atsakingas už konsultavimą apie informacijos ir kibernetinio saugumo valdymo procesus, atitikties ir rizikos vertinimo projektų valdymą bei atlikimą.

Šioje svetainėje siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę naudojami slapukai (angl. cookies). Kai kurie iš naudojamų slapukų yra būtini, o kiti padeda mums gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama ir patobulinti jūsų lankymosi patirtį. Jei sutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Sutinku". Jeigu nesutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Slapukų nustatymai" ir pasirinkite, kuriuos slapukus sutinkate naudoti.Daugiau apie slapukų naudojimą galite susipažinti Slapukų politikoje.    Sutinku    Slapukų nustatymai
©