Augustinas Daukšas

Kibernetinio saugumo konsultantas

Narystė profesinėse asociacijose

ISACA CISA 

ISACA CISM

ISACA Lietuva narys

Šalys/ regionai, kuriuose sukaupta darbo patirtis

Lietuva, Danija ir Švedija

Ekspertinės sritys

  • Saugos operacijų centro (SOC) paslaugos
  • Kibernetinės saugos technologijos
  • Duomenų nutekėjimo prevencija (DLP), privilegijuotos prieigos valdymas (PAM), SIEM
  • Konsultavimas saugumo technologijų, auditų bei BDAR klausimais

 

Augustinas yra NRD Cyber Security kibernetinio saugumo ekspertas. Jis specializuojasi grėsmių stebėsenos ir išorinio SOC paslaugose. Taip pat duomenų nutekėjimo prevencijos (DLP), privilegijuotų vartotojų valdymo (PAM), SIEM bei kitų IT saugos technologijų srityse.

Prieš prisijungdamas prie NRD Cyber Security komandos, Augustinas Daukšas atstovavo UAB Baltimax įmonę, kuri platina kibernetinės saugos technologijas, tokias kaip ESET, Safetica, Blancco ir kt. Prieš tai Augustinas dirbo su tarptautinių konferencijų bei kongresų organizavimų bei jų pritraukimu į Lietuvą. Augustinas yra baigęs tarptautinio verslo studijas Orhuso universitete, Danijoje.  

Šiuo metu Augustinas konsultuoja Lietuvos organizacijas įvairių kibernetinės saugos technologijų, rizikų valdymo bei planavimo klausimais.

Šioje svetainėje siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę naudojami slapukai (angl. cookies). Kai kurie iš naudojamų slapukų yra būtini, o kiti padeda mums gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama ir patobulinti jūsų lankymosi patirtį. Jei sutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Sutinku". Jeigu nesutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Slapukų nustatymai" ir pasirinkite, kuriuos slapukus sutinkate naudoti.Daugiau apie slapukų naudojimą galite susipažinti Slapukų politikoje.    Sutinku    Slapukų nustatymai
©