CyberSOC - maksimalus kibernetinis atsparumas

Šiuolaikiniame verslo klimate vienu svarbiausių tvarios ir konkurencinį pranašumą įgijusios organizacijos uždavinių yra jos veiklos ir duomenų saugumas.

Kibernetinės atakos – elektroninės erdvės amunicija. Tuo gali pasinaudoti ne tik tikslingai sau naudos siekiantys programišiai –, bet ir jaunieji ar būsimi kibernetinio saugumo specialistai, kurie dar nesupranta savo veiksmų ir jų padarinių, ar žinias siekiantys pagilinti IT specialistai. Kibernetinės atakos skirtos ne tik sutrikdyti organizacijų veiklai, sukelti joms reputacijos, teisinių ar finansinių nuostolių, bet ir gauti bei pasinaudoti informacija apie organizacijos veiklą, sutartis, darbuotojus bei intelektinę nuosavybę.

Apsisaugant nuo kibernetinio pasaulio pavojų privalu diegti apsaugos priemones ir pagal gerąsias praktikas, saugumo standartus ir verslo poreikius, konfigūruoti įrangą. Tačiau daugelis vis dar pamiršta stebėti nuolat besikeičiančią aplinką. Organizacijos ar už jų IT ūkį atsakingi specialistai dažnai net nenumano, kokia IT infrastruktūros vieta yra pažeidžiamiausia, o ją aptikę įsilaužėliai gali sukelti sunkiai atitaisomų padarinių; pvz., organizacija gali prarasti įrangos ir veiklos kontrolę. Be to, gali būti pažeistas darbuotojų ir kitų asmenų saugumas.

Visgi įmanoma užbėgti įvykiams už akių - pastebėjus grėsmę ar kibernetinės atakos požymių, kuo greičiau imtis visų įmanomų priemonių, kurios padėtų efektyviai užkirsti kelią atakai, o įvykus incidentui – nedelsiant jį išspręstų. Šį darbą geriausiai atlieka saugumo operacijų centrai, kurių pagrindinė funkcija – nuolat stebėti, vertinti ir analizuoti galimų atakų grėsmes, efektyviai šalinti IT trikdžius ir užtikrinti saugią klientų veiklą.

Kada verta rinktis išorinį, o ne vidinį Saugumo Operacijų Centrą (SOC)?

   • Norite pašalinti darbuotojų kaitos riziką;
   • Norite sutaupyti laiko ir resursų, kuriuos tektų investuoti į darbuotojų mokymus, kompetencijų įgijimą ir kėlimą;
   • Nenorite apsikrauti technologijų paieškomis (pvz. SIEM, sensoriai, pažeidžiamumų skanavimo įrankiai ir kt.), eikvoti laiko jų įsigijimui, diegimui ir tobulinimui;
   • Norite gauti efektyvų ir nešališką rezultatą;
   • Norite turėti galimybę naudotis nuolat atnaujinama (angl. up-to-date) kibernetinių grėsmių požymių duomenų baze.

      CyberSOC - vienas sprendimas su daug galimybių

       

      NRD Cyber Security CyberSOC ekspertai ir analitikai proaktyviai stebėdami jūsų IT infrastruktūrą padės identifikuoti potencialias atakas dar ankstyvojoje jų stadijoje. Nustatę IT infrastruktūros pažeidžiamumus ir (arba) kitas saugumo spragas patars, kaip sustiprinti IT infrastruktūros saugą ir užtikrinti nepertraukiamą sistemų veiklą.

      Mūsų tikslas – kibernetinio atsparumo stiprinimas, grindžiamas partnerystės ir bendradarbiavimo principais.

      NRD Cyber Security CyberSOC komanda gali pasirūpinti Jūsų informacinių sistemų kibernetinių incidentų valdymu ir anomalijų paieškomis. Mūsų analitikai naudodami pažangiausius rinkoje esančius sprendimus, pasiruošę stebėti Jūsų IT infrastruktūrą, ją analizuoti, teikti rekomendacijas saugumo spragų šalinimui ir reaguoti bei valdyti incidentus 24/7/365.

      CyberSOC paslaugos dėka, galėsite užmiršti SIEM sprendimo įsigijimo ir priežiūros kaštus, kvalifikuoto personalo paieškų sunkumus ir užtikrinsite kibernetinį saugumą, kuris leis nekliudomai įgyvendinti strateginius organizacijos tikslus. NRD Cyber Security CyberSOC technologiniai įrankiai ir atkaklūs bei patyrę ekspertai padės jums užtikrinti įrenginių ir naudojamų programinių įrankių kontrolę, leis aptikti ir suvaldyti technologinius srautus, sudarys galimybes kontroliuoti IT įrenginių ir komponentų saugumą bei nuolatos stebės ir identifikuos organizacijos komunikacinius kanalus. Tokiu būdu bus sumažintos reputacinės, teisinės ir  finansinės rizikos bei nuostoliai, o jūsų partneriams – suteiktas didesnis pasitikėjimas.

      Kaip veikia CyberSOC?

      CyberSOC paslaugos techniniai sprendimai ir analitikų patirtis kliento IT tinkle leis identifikuoti vykstančius procesus ir automatiškai informuos apie nestandartines ir (arba) nebūdingas veiklas jūsų infrastruktūroje arba anomalijas, kurios gali būti susiję su:

      • Vartotojų prisijungimais;
      • IP adresų komunikacija;
      • Bandymais įsilaužti arba organizacijos perimetro išoriniu skenavimu;
      • Intelektinės nuosavybės nesankcionuotu nuotėkiu;
      • Privilegijuotosios prieigos (administratorių) veiksmais;
      • Klaidingų užklausų ir nesankcionuotų bandymų prisijungti į arba iš organizacijos tinklo;
      • Kenkėjišku kodu ir pažeidžiamumais;
      • Identifikuotomis technologinėmis rizikomis;
      • Kitų riziką organizacijos veiklai keliančių parametrų stebėjimas.

      Daugiau informacijos apie NRD Cyber security CyberSOC paslaugą suteiks paslaugos vadovė Sigita Jurkynaitė el. p. sj@scdrnlt

      Šioje svetainėje siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę naudojami slapukai (angl. cookies). Kai kurie iš naudojamų slapukų yra būtini, o kiti padeda mums gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama ir patobulinti jūsų lankymosi patirtį. Jei sutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Sutinku". Jeigu nesutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Slapukų nustatymai" ir pasirinkite, kuriuos slapukus sutinkate naudoti.Daugiau apie slapukų naudojimą galite susipažinti Slapukų politikoje.    Sutinku    Slapukų nustatymai
      ©