Iššūkis

Kibernetinės saugos rizikas derėtų valdyti taip pat dėmesingai, kaip ir finansines ar reputacijos. Įvykęs kibernetinės saugos incidentas gali padidinti Jūsų veiklos kaštus bei neigiamai paveikti Jūsų pelną, pakenkti Jūsų organizacijos gebėjimui kurti naujus produktus ir pasulaukas bei išlaikyti klientus.

Kiekviena organizacija, kad ir kokia maža, yra kibernetinių nusikaltėlių taikinys. Bendrovės susiduria su sukčiavimu, intelektinės nuosavybės vagystėmis, pramoniniu šnipinėjimu, tinklo pažeidimais, netinkama darbuotoju veikla, kenkėjiškomis programomis bei kitomis grėsmėmis.

Vis dėlto, daugelis verslų neretai pamiršta, kad kibernetine sauga privalo rūpintis organizacijos vadovybė. Įvykus saugumo incidentui, būtent vadovybė turės prisiimti pilną atsakomybę už pasekmes. Vis gyvuoja mitas, kad šalyje yra kažkokia institucija (nacionalinis kibernetinio saugumo centras ar elektroninių ryšių tinklų ir informacijos saugumo incidentų tyrimo padalinys), kuris atsako už visos šalies kibernetinį saugumą, ir pasirūpins Jūsų organizacija, jei bus poreikis.

Mūsų požiūris

Kibernetinė sauga nėra technologinė problema - kiekvienos organizacijos vadovybė yra atsakinga už tos organizacijos kibernetinį saugumą.

Mes padedame organizacijoms, veikiančioms įvairiausiose srityse, apsaugoti jų svarbiausią turtą. Mes padedame savo klientams susikurti vidinius kibernetinio saugumo gebėjimus, įsidiegti nuoseklius infromacijos saugumo rizikos valdymo procesus, teikiame saugos incidentų valdymo ir tyrimo paslaugas, jei kyla toks poreikis, bei siūlome įvarius kibernetinio saugumo mokymus, pritaikytus visiems organizacijos darbuotojams, IT darbuotojams arba vadovybei.

Pagrindiniai ekspertai

 • Dr. Vilius Benetis

  Specializacija NRD CS direktorius

  Read more
 • Darius Dulskas

  Specializacija Pardavimų ir verslo vystymo grupės direktorius

  Read more
 • Rimtautas Černiauskas

  Specializacija Kibernetinio saugumo sprendimų architektas

  Read more
 • Marius Urkis

  Specializacija CSIRT/SOC architektas

  Read more
 • Mokymai

  Šalis Lietuva

  Daugiau
 • Kibernetinės gynybos gebėjimų stiprinimas

  Šalis Lietuva, Tanzanija ir Uganda

  Daugiau
 • Pažeidžiamumo vertinimas bankiniame sektoriuje

  Šalis Lietuva

  Daugiau
Šioje svetainėje siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę naudojami slapukai (angl. cookies). Kai kurie iš naudojamų slapukų yra būtini, o kiti padeda mums gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama ir patobulinti jūsų lankymosi patirtį. Jei sutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Sutinku". Jeigu nesutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Slapukų nustatymai" ir pasirinkite, kuriuos slapukus sutinkate naudoti.Daugiau apie slapukų naudojimą galite susipažinti Slapukų politikoje.    Sutinku    Slapukų nustatymai
©