Sprendimai

Apie mokymus

Vis dažniau mūsų veiklai persikeliant į skaitmeninę erdvę, daugėja kibernetinių incidentų, įskaitant nusikaltimus elektroninėje erdvėje, bei nusikalstamų veikų, kurios padaromos ja naudojantis kaip įrankiu. Skaitmeniniai tyrimai reikalauja specialių žinių bei įgūdžių, tiek surinkti skaitmeninius įkalčius tiek juos ištirti.

Nors ilgą laiką skaitmeniniai tyrimai buvo tik teisėsaugos ir specialiųjų pajėgų veiklos sritis, stiprėjant skaitmenizacijai organizacijoms vis dažniau prireikia pačioms išmanyti bei atlikti skaitmeninius tyrimus.

Mokymų nauda

Šie mokymai yra skirti IT specialistams bei tyrėjams, kurie renka skaitmeninius įrodymus, atlieka skaitmeninius tyrimus bei analizuoja gautus duomenis. Mes siūlome bendrinius kursus, tokius kaip kompiuteriniai skaitmeniniai tyrimai, mobiliųjų telefonų skaitmeniniai tyrimai, interneto skaitmeniniai tyrimai bei Windows, Linux arba Mac skaitmeniniai tyrimai.

Po šių mokymų dalyviai gebės:

  • Surasti ir surinkti skaitmeninius įkalčius greičiau ir patikimiau;
  • Sumažinti skaitmeninių įkalčių tyrimo bei analizės laiką;
  • Surasti paslėptus arba sugadintus įkalčius;

NRD Cyber Security taip pat siūlo specializuotus skaitmeninės informacijos rinkimo ir analizės mokymus, skirtus tiems kas naudoja arba planuoja naudoti X-Ways, Cellebrite, AccessData, Magnet, Oxygen ir kitas technologijas.

Susisiekime <
>
Daugiau informacijos suteiks
Rūta Jašinskienė
Informacijos analizės ekspertė
Šioje svetainėje siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę naudojami slapukai (angl. cookies). Kai kurie iš naudojamų slapukų yra būtini, o kiti padeda mums gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama ir patobulinti jūsų lankymosi patirtį. Jei sutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Sutinku". Jeigu nesutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Slapukų nustatymai" ir pasirinkite, kuriuos slapukus sutinkate naudoti.Daugiau apie slapukų naudojimą galite susipažinti Slapukų politikoje.    Sutinku    Slapukų nustatymai
©