Sprendimai

Atvirųjų šaltinių žvalgyba - kas tai?

Atvirųjų šaltinių žvalgyba (angl. OSINT) bei socialinės medijos žvalgyba (angl. SOCINT) – tai įžvalgos, kurios generuojamas naudojant atvirus šaltinius, tokiu kaip tradicinė žiniasklaida, skaitmeniniai šaltiniai, interneto portalai bei vartotojų kuriamas turinys tinklaraščiuose, soc. medijoje, dalijimosi platformose ir kt. Šiandien atvirieji šaltiniai ir jų žvalgyba gali būti naudingi ne tik valstybės institucijoms, tačiau ir verslui bei kitoms organizacijoms. NRD Cyber Security šiuo metu vysto mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros projektą „IntEye“.

Pasaulyje unikalus sprendimas

„IntEye“ - pasaulyje unikalus sprendimas, kurio tikslas - įvairių tipų, sudėtingus bei didelės apimties duomenis apdoroti efektyviau ir taip pagreitinti sprendimų priėmimą valstybės institucijose ir verslo organizacijose. Kuriama sistema bus paremta dirbtinio intelekto bei atvirųjų šaltinių žvalgybos principais, išsiskirs tuo, kad „mokysis“ iš analitiko ir proaktyviai ieškos jam/jai aktualios informacijos.

NRD Cyber Security investicija į inovacijas

NRD Cyber Security projektą „UAB NRD CS investicijos į MTEP ir sertifikavimą“ (projekto Nr. J05-LVPA-K-03-0085) įgyvendina pagal 2014-2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 1 prioriteto „Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas“ įgyvendinimo priemonę Nr. J05-LVPA-K „Intelektas. Bendri mokslo – verslo projektai“, kuris yra finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo.

Numatomos projekto išlaidos – 1.008.871,90 Eur

ES finansavimo suma – 459.246,79 Eur

Šioje svetainėje siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę naudojami slapukai (angl. cookies). Kai kurie iš naudojamų slapukų yra būtini, o kiti padeda mums gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama ir patobulinti jūsų lankymosi patirtį. Jei sutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Sutinku". Jeigu nesutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Slapukų nustatymai" ir pasirinkite, kuriuos slapukus sutinkate naudoti.Daugiau apie slapukų naudojimą galite susipažinti Slapukų politikoje.    Sutinku    Slapukų nustatymai
©