Sprendimai

Apie mokymus

Šis mokymų kursas dalyvius supažindins su informacijos ir kibernetinio  saugumo rizikų valdymu, jo poveikiu organizacijai bei svarbiausiais elementais. Taip pat, dalyviai sužinos, kokie sektoriniai standartai, metodai bei IT rizikų valdymo praktikos yra pačios optimaliausios. Kiekviena organizacija turi žinoti geriausias priemones apsaugoti savo turtui, o rizikų valdymas – turėtų būti saugumo politikos pagrindas.

Mokymų nauda

Mokymai yra skirti IT vadovams bei specialistams, kurie atsakingi už IT rizikų vertinimą, IT atsparumo ugdymą, saugumą ir operacijas bei kompiuterinių saugumo incidentų valdymo (angl. CSIRT) arba saugumo operacijų centrų (angl. SOC) komandas.

Po šių mokymų dalyviai gebės:

  • Suprasti IT rizikų valdymo technikas ir įgyvendinti IT rizikų identifikavimą, vertinimą, ataskaitų kūrimą;
  • Nustatyti pagrindinius vertinimo bei rizikų kriterijus IT atliekamoms operacijoms bei procesams;
  • Naudoti IT procesų brandos bei IT rizikų vertinimo standartus, metodus, technikas bei įrankius;
  • Rengti IT rizikų ataskaitas.
Susisiekime <
>
Daugiau informacijos suteiks
Rūta Jašinskienė
Informacijos analizės ekspertė
Šioje svetainėje siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę naudojami slapukai (angl. cookies). Kai kurie iš naudojamų slapukų yra būtini, o kiti padeda mums gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama ir patobulinti jūsų lankymosi patirtį. Jei sutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Sutinku". Jeigu nesutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Slapukų nustatymai" ir pasirinkite, kuriuos slapukus sutinkate naudoti.Daugiau apie slapukų naudojimą galite susipažinti Slapukų politikoje.    Sutinku    Slapukų nustatymai
©