Sprendimai

Apie mokymus

Tai mokymai, kurių metu teorija derinama su praktika. Dalyviai supažindinami su analizės pagrindais, svarbiausiomis efektyvaus analitiko savybėmis ir įgūdžiais, informacijos analizės ciklo stadijomis: problemos identifikavimu, užduoties skyrimu, duomenų rinkimu, jų apdorojimu ir vertinimu, skirtingų analizės technikų taikymu, išvadų darymu bei rezultato rengimu ir pastatymu. Dalyviai mokosi ne tik atpažinti kognityvinį šališkumą, kuris yra viena iš didžiausių kliūčių objektyvių išvadų formavimui, bet ir sužino būdus kaip jo išvengti.

Mokymų nauda

Mokymai skirti analitikams ir tyrėjamas, bei visiems, kurie nori išmokti mąstyti plačiau, didinti kūrybinį ir kritinį mąstymą, taikyti skirtingus analizės metodus ir technikas, kad galėtų daryti pagrįstas išvadas, kurių pagrindu būtų priimami tinkamiausi sprendimai.

Po šių mokymų dalyviai gebės:

  • Suprasti ir taikyti informacijos analizės ciklą;
  • Atpažinti kognityvinį šališkumą;
  • Tiksliau identifikuoti problemą ir jos sprendimo būdus;
  • Pritaikyti skirtingas analizės technikas praktikoje;
  • Pateikti argumentuotas išvadas ir įžvalgas;
  • Aiškiau pristatyti analizės rezultatus.

Dalyvių atsiliepimai

"Smagu rasti specifinius mokymus. Informacija aiški, tiksli ir naudinga. Dažniausiu vadovaujuosi principu, jeigu bent vieną naują dalyką išsineši iš mokymų – jie naudingi. Iš šių mokymų tikrai išsinešiu ne vieną naują mintį bei idėją, tad aukščiausias įvertimas Jums."

"Džiugu dirbti su žmonėmis, kurie yra savo srities profesionalai ir praktikai."

"Mokymai išsamūs ir intensyvūs. Mokymų metu įgytą informaciją lengva pritaikyti praktikoje ir padidinti darbo našumą bei efektyvumą."

"Mokymai buvo labai įtraukiantys. Pateikta informacija skatina siekti dar daugiau sužinoti apie išdėstytas temas, o teorines žinias pritaikyti praktikoje."

Susisiekime <
>
Daugiau informacijos suteiks
Rūta Jašinskienė
Informacijos analizės ekspertė
Šioje svetainėje siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę naudojami slapukai (angl. cookies). Kai kurie iš naudojamų slapukų yra būtini, o kiti padeda mums gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama ir patobulinti jūsų lankymosi patirtį. Jei sutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Sutinku". Jeigu nesutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Slapukų nustatymai" ir pasirinkite, kuriuos slapukus sutinkate naudoti.Daugiau apie slapukų naudojimą galite susipažinti Slapukų politikoje.    Sutinku    Slapukų nustatymai
©