Sprendimai

Apie mokymus

Praktinis mokymų kursas, kurio metu dalyviai sužinos kaip efektyviai rinkti tikslinę informaciją iš atvirųjų šaltinių. Tiksli ir laiku prieinama informacija yra vienas iš kritinių faktorių visų šiuolaikinių organizacijų sprendimų priėmimo procese. Atvirųjų šaltinių ir socialinių medijų stebėjimas padeda organizacijoms numatyti, pasiruošti ir suprasti įvykius.

Atvirųjų šaltinių žvalgyba (angl. Open Source Intelligence OSINT) yra vertinama kaip įgalinanti metodika, kuri išnaudoja ir apjungia žmogiškojo intelekto gebėjimus su paieškos sistemų galimybėmis. Šiandien atvirųjų šaltinių žvalgybos metodais vis dažniau naudojasi net tik viešojo sektoriaus, bet ir verslo, nevyriausybinės organizacijos, žiniasklaidos atstovai.

Mokymų nauda

Mokymų kursas itin tinka analitikams, tyrėjamas bei visiems, kurie nuolat dirba su informacijos paieška viešuosiuose šaltiniuose. Taip pat, tiems, kurie nori sužinoti, kaip ir kokią informaciją atviruosiuose šaltiniuose rinkti greičiau ir tikslingiau.

Po šių mokymų dalyviai gebės:

  • Identifikuoti informacijos šaltinius, kurie svarbūs jų organizacijai;
  • Greitai ir tiksliai surinkti informaciją iš didelio kiekio informacijos šaltinių;
  • Saugesnėje aplinkoje atlikti paiešką ir apsaugoti savo privatumą internete;
  • Sumažinti informacijos atskleidimo riziką.

Dalyvių atsiliepimai

"Šis kursas turėtų būti privaloma tvarka įtrauktas į visų teisėsaugos ir žvalgybos institucijų personalo mokymo programas".

"Labai suprantamai, struktūruotai pateikta informacija, leidžianti lengvai įsisavinti dėstomas temas. Labai naudinga, tikslingai parinkti aktualiausi šaltiniai. Manau galima šią informaciją pritaikyti tiek profesinėje, tiek asmeninėje veikloje (pvz. apsaugoti asmeninius duomenis). Taip pat puikus dėstytojas, srities profesionalas, atsakantis į visus užduotus klausimus su puikiai suprantamais pavyzdžiais. Labai rekomenduočiau."

"Labai naudingi mokymai, koncentruotai gaunant daugybę žinių apie informacijos internete rinkimą ir analizę, kas gali padėti priimti sprendimus organizacijos veikloje įvairiausiose srityse. Susirinkti tiek naudingų žinių patiems per trumpą laiką būtų neįmanoma."

"Labai geri, intensyvūs ir naudingi kursai. Panaudojimo sritys: marketingas, personalas, tiekėjai, rangovai. Reikalingi įvairių rizikų vertinimui, prevencijai bei tyrimui."

Susisiekime <
>
Daugiau informacijos suteiks
Rūta Jašinskienė
Informacijos analizės ekspertė
Šioje svetainėje siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę naudojami slapukai (angl. cookies). Kai kurie iš naudojamų slapukų yra būtini, o kiti padeda mums gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama ir patobulinti jūsų lankymosi patirtį. Jei sutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Sutinku". Jeigu nesutinkate su visų slapukų naudojimu, spauskite „Slapukų nustatymai" ir pasirinkite, kuriuos slapukus sutinkate naudoti.Daugiau apie slapukų naudojimą galite susipažinti Slapukų politikoje.    Sutinku    Slapukų nustatymai
©